Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zrobić ze starym sprzętem :P


PingwineQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie , moja babcia ma stary komputer , i nie używa go ponieważ kupiła sobie laptopa . komputer ma jakiegoś radeona i intela celerona 1,70 ghz , 256 mb ramu , i co z nim zrobić ? Nie potrzebny jej a ona chce się jego pozbyć bo tylko zagraca miejsce od razu dodam że windows'a i monitor :P

Cześć.

Opublikowano

Nie rozumiem, co masz na myśli pisząc "co zrobić"?

Chodzi Ci o sprzedanie sprzętu, czy odpicować go tak żeby był do użytku (np. internetu)?

 

Jeżeli też się chcesz go pozbyć: oddaj jakiemuś koledze, sprzedaj na allegro za 20zł(haha).

A jeżeli zostawić: odkurz sobie w środku, spróbuj podkręcić go troche w biosie, zrób formata dysku wgraj system na nowo.

Patologia w twojej głowie, wyjdź z forum, nie jesteś zabawny - uświadom to sobie.

1323206721-U1.png

Opublikowano

Powiem jedno.

 

 

Znajdź jakąś biedną rodzinę, i im oddaj :)

 

Właśnie chciał bym to zrobić tylko nie znam nikogo takiego ;(

Cześć.

Opublikowano

ja bym raczej dał komuś, jakiemuś dziecku biednemu ... ech co jest z tą jebaną polską !?

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Takiego truposza dla biednego dziecka? Będzie się cieszył że dostał komputer, a wkurwiał że nic na nim nie działa?

Patologia w twojej głowie, wyjdź z forum, nie jesteś zabawny - uświadom to sobie.

1323206721-U1.png

Opublikowano

a nie jestem pewny czy w 100 % działa ostatnio nie chciał się włączyć i pipkał bios , może oddać go na utylizację?

Cześć.

Opublikowano

Jak chcesz, ja mimo wszystko oddałbym go komuś, ew. sprzedał. Ale jeżeli nie chcę Ci się z nim męczyć to możesz oddać go właśnie na utylizacje.

1377531174-U173186.png

Opublikowano

a nie jestem pewny czy w 100 % działa ostatnio nie chciał się włączyć i pipkał bios , może oddać go na utylizację?

Odkurz go delikatnie.

Wyjmij bateryjke od biosa na trochę, posprawdzaj podłączenia kabli i zasilacz.

Sformatuj partycje i wgraj system na nowo.

Patologia w twojej głowie, wyjdź z forum, nie jesteś zabawny - uświadom to sobie.

1323206721-U1.png

Opublikowano

Takiego truposza dla biednego dziecka? Będzie się cieszył że dostał komputer, a wkurwiał że nic na nim nie działa?

 

ale paint działa :)

 

@top

 

sprzedaj

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Tylko właśnie polskie prawo jest tak pojebane że jeśli oddasz komuś a się o tym skarbówka dowie to taką ci karę dojebie... no chyba że zapłacisz podatek od darowizny...... To jest polska właśnie bardziej się opłaca oddać za złom niż dać właśnie komuś komu by się to przydało...

 

 

Najlepiej oddaj np. do PCK albo na jakąś świetlicę w szkole czy cuś :) albo właśnie do jakiejś rodziny biedniejszej...

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

@Coder

 

Takie drobne kwoty nie mają roli w skarbówce ;]

 

 

Tylko gdzieś tak od 1500zł ścigają.

 

Tylko to się łapie tych co najłatwiej złapać bo prawdziwych co oszukują na miliony takich nikt nie ściga... Tylko właśnie za taki komputer wart 200zł zaraz zrobi się kwota 1000zł..... No ale jednak jak dasz komuś taki komputer to raczej nikt się nie dowie... chyba że masz takich z 50 :P

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Zrob wszystko zeby sie poprawnie uruchamial, wrzuc jakies gry/programy i oddaj dla jakiejs biednej rodzinki. Na pewno komus sie przyda.

 

PS. Oddaj z monitorem najlepiej bo nie bedzie gdzie go podlaczyc jak ktos nie posiada monitora.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

PingwineQ - jeśli masz znajomego w sklepie z komputerami,albo w punkcie napraw tego sprzętu, z pewnością tam uda Ci się sprzedać go na części. W niektórych miastach są takie punkty usługowe,gdzie oddaje się stary sprzęt komputerowy, popytaj może i w twoim mieście jest coś takiego.Pozdrawiam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...