Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Polska-Craft Serwera Role-Play z modami [Non-premium][Launcher][Sklepy][Prace][W-L Off]


Serip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Informacje.png

Witam, w raz z całą ekipą chciałbym zaprosić serdecznie na serwer Role Play o nazwie Polska-Craft.

Dlaczego warto u nas zagrać?

Ponieważ dajemy graczą możliwość wykreowania swiata według ich własnych upodobań.

Serwer jest nowy, więc masz szanse zapisać się w jego historii i stworzyć niepowtarzalny klimat wraz z administracją i naszymi graczami.

Stań się częścią naszej społeczności i zdobywaj nowe znajomości oraz przeżyj niesamowitą przygodę.

W najbliższym czasie mamy zamiar zorganizować mase eventow, co jeszcze bardziej umili Ci rozgrywke.

 

Polska-Craft ma na celu odwzorowanie XXI-wiecznej Metropolii. Staram się z innymi Administratorami bardzo dobrze zadbać o Gospodarkę Serwera.

W związku z tym Możliwe będzie posiadanie własnego Biznesu, Firmy jak i Korporacji (Planowane).

Pluginy związane z gospodarką Polska-Craft będę zaprezentowane na Otwarciu Serwera.

Na Serwerze będzie również system walutowy. Najprawdopodobniej waluta obowiązująca na Polska-Craft to zl.

Sposobów na zarobienie trochę grosza będzie Naprawdę dużo. Po Wejściu na serwer będziesz tak zwanym ?Obywatelem?. Kolejną sprawą są działki.

Na Start dostajemy działkę 20x20.Następnie Za Cenę 10 Tys Można będzie zakupić działkę o wymiarach 30x30.Następne działki to Kwestia Upodobań.

Nie możliwe będzie również używanie Bugów, chwatów i itp.Hackowanie będzie najczęściej karane Banem Permanentnym.

Wszelkie inne nie przestrzeganie regulaminu będzie również karane ale Banem czasowym, Kickiem oraz warnem.

Jeżeli jesteś pierwszy raz na serwerze lub nie znasz craftingu przedmitów kliknij klawisz "G".

Bądźmy Obywatelami Prawdziwie odwzorowanego Miasta. Zapraszam i Polecam w Imieniu całego Składu Administracji Polska-Craft.

 

 

Krótki regulamin serwera

 

1. Respektuj innych.

2. Bądź etyczny.

3. Nie griefuj.

4. Nie buduj budowli skandalicznie nie do strawienia.

5. Do graczy odnoś się z dystansem.

6. Do administracji zachowaj identyczny dystans jak do graczy.

7. Zabrania się wysyłania wiadomości w nie dozwolonych ilościach - spam.

8. Zabrania się podszywania się pod administrację.

9. Nie próbuj w żaden sposób obciążyć serwera.

10. Baw się dobrze.

 

 

Poszukujemy dobrych budowniczych

 

Kontakt GG:

Outi: 11440056

MrDavidson: 2764957

 

 

Lub w tamacie i na PW

 

Wymagania:

 

Jedyne co musisz umieć to budować !

 

 

 

Więcej informacji podamy w dniu otwarcia

 

 

logo.png

Zapraszamy.png

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...