Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Najlepszy poradnik w dziale Stalker !


TheJeron78

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1343743497-U369501.png

 

W dniu dzisiejszym ogłaszam konkurs w dziale Stalker. Konkurs będzie polegać na zrobieniu najlepszego poradnika. Tutorial może być do jeden części, ale też może opisywać całą serię Stalkera. Zapraszam do udziału w konkursie!

 

Zasady:

- Zakaz kopiowanie prac, kara: +5%, dyskwalifikacja z konkursu oraz ban 3d.

- Pod uwagę będzie brana: Szata graficzna oraz Merytoryka tekstu.

- Wszystkie pytanie piszcie w

tym temacie!

- Konkurs będzie trwać od dnia dzisiejszego od godziny 14:00 do dnia 12.08.12 do godziny 22:00

- W tym temacie umieszczamy tylko pracę; wszystkie inne posty będą nagradzane warnem.

Wzór oddawania prac:

Nick:

Link do poradnika:

- Wyniki będą kilka dni po zakończeniu konkursu

1343743477-U369501.png

Kategoria "Najlepszy poradnik do gry Stalker"

-------------------------------------------------------------------------

1.GoldMember lub BlueMember oraz talon lub zdjęcie -10% z paska ostrzeżeń.

2.GoldMember + talon lub zdjęcie -5% z paska ostrzeżeń.

3.Talon lub zdjęcie -15% z paska ostrzeżeń.

--------------------------------------------------------------------------

 

1343743568-U369501.png

 

Napisy wykonał: Lord Hades

Pomysłodawca: TheJeron78

Konkurs za zgodą Omka. Zapraszamy do udziału w konkursie!

:)

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Konkurs przedłużam do jutra (13.08.12) do godziny 22:00. Zapraszam do udziału w konkursie. :)

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Ok, myślę, że konkurs można uznać za zakończony. Miałem nadzieję, że będzie jakieś 2-3 prace więcej, ale i tak nie jest źle.

Wyniki poznacie wkrótce.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...