Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Latające wyspy] Floating Islands [Surival] [No-Premium] [Dedyk] [Nowość]


Mysterek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Floating Surival

1337425554-U363900.png

 

de2zjo.gifAdres IP: s27.mineserv.eu:39384

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival z latającymi wyspami

 

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

1337427314-U363900.png

Akcja serwera toczy się na latających wyspach. Serwer jest typu Surival, bez LWC ani takich innych zbędnych rzeczy. Każdy z graczy może się zabijać, okradać, czy też wspólnie grać z innymi. Grę umila plugin Factions pozwalający na zakładanie frakcji, oraz mcMMO dodający trochę smaczku RPG.

 

Wszelkie informacje na temat VIP znajdziecie na spawnie.

 

Ta prezentacja jest oficjalna, i proszę wszystkie inne prezentacje serwera skasować, a tą zostawić.

Opublikowano

Serdecznie zapraszamy na server, zajęło nam dużo czasu szukanie błędu który sprawiał lagi. Błędem tym niestety była mapa, którą trzeba było zresetować. Przepraszamy, za stracone eq. Do miłej gry zaprasza administracja servera!

Opublikowano

Jeżeli probowaliscie wyeliminować lagi to coś wam się nie udało. Na serwerze panują masakryczne cofki, które niechybnie utrudniają grę. Nie polecam.

Opublikowano

Na serwerze nie ma lagów, tylko czasami trwają pracę nad serwerem, dlatego może trochę lagować. Musicie nam to wybaczyć, ale staramy się całkowicie wyeliminować opóźnienia.

 

Dodatkowo pragnę dodać, że na naszej mapce bardzo rzadko generują się ruiny w podziemiach. Są to odpowiedniki dungeonów na normalnej mapce, aczkolwiek nasze ruiny są ciekawsze i dłuższe.

Opublikowano

Zaraz wbije i ocenie :)

Dopiero zacząłem grę na serwie a już mi się bardzo podoba jak coś to mój nick w grze to Zozolekpl :D I LAGI NIE SĄ TAKIE STRASZNE :)

Opublikowano

Super serwer fajne wyspy i fajna atmosfera jedyny minus to, to że są lagi

 

hmm często nie można połączyć się z serwerem a jedzenie nic nie daje :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...