Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Moje konto w Smite zostało zawieszone.


Tomaaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdy próbuje się zalogować na dole pisze mi , że moje konto zostało zawieszone na okres 63h i 25minut nie wie ktoś za co mogłem dostać bana nigdy nie używałem czitów itp.Grałem czysto... Jedyny program który był włączony podczasz gry to Skype ;D Na email przyszedł mi też jakiś survey jak też to macie to napiszcie... A nie przepraszam testy beta się skończyły :DDDDD

Opublikowano

Gdy próbuje się zalogować na dole pisze mi , że moje konto zostało zawieszone na okres 63h i 25minut nie wie ktoś za co mogłem dostać bana nigdy nie używałem czitów itp.Grałem czysto... Jedyny program który był włączony podczasz gry to Skype ;D Na email przyszedł mi też jakiś survey jak też to macie to napiszcie...

 

A Afkowałeś\wychodziłeś podczas gry ? Może ktoś cię zreportował, albo kogoś obraziłeś, chociaż regulaminu gry nie czytałem

Grasz w Smite, szukasz party ? Wbij na TS3, na którym znajdziesz wszystko czego oczekujesz od Smite.

Zapraszam! Oto IP: 78.47.23.214

Opublikowano

A Afkowałeś\wychodziłeś podczas gry ? Może ktoś cię zreportował, albo kogoś obraziłeś, chociaż regulaminu gry nie czytałem

To jest możliwe xD bo gdy grałem z noobami i miałem najlepsze staty to się z nich nabijałem to potem każdy napisał , że raporcik się szykuje...A Ty możesz wejść bo na email napisali mi , że jest koniec bety i specjalny survey wypełniłem...
Opublikowano

To jest możliwe xD bo gdy grałem z noobami i miałem najlepsze staty to się z nich nabijałem to potem każdy napisał , że raporcik się szykuje...A Ty możesz wejść bo na email napisali mi , że jest koniec bety i specjalny survey wypełniłem...

 

Tak, ja dziś już chyba z 3 meczyki grałem.

Grasz w Smite, szukasz party ? Wbij na TS3, na którym znajdziesz wszystko czego oczekujesz od Smite.

Zapraszam! Oto IP: 78.47.23.214

Opublikowano

To jest możliwe xD bo gdy grałem z noobami i miałem najlepsze staty to się z nich nabijałem to potem każdy napisał , że raporcik się szykuje...A Ty możesz wejść bo na email napisali mi , że jest koniec bety i specjalny survey wypełniłem...

 

Ale to jest żałosne, nie ma to jak wyzywać ludzi od noobów bo samemu ma się lepsze staty. Jeszcze się z takim flejmem w grze nie spotkałem, ale gdybym takiego polaczka jak ty spotkał w grze to również poleciał by raport. Nie każdy jeszcze ogarnia tą grę i nabijanie się z ludzi, a tym bardziej ich obrażanie świadczy tylko o Twoim braku wychowania i jest nie na miejscu.

League of Legends

EU WEST - konto sprzedane.

EU NE - http://www.lolking.net/summoner/eune/29743227

Opublikowano

Ale to jest żałosne, nie ma to jak wyzywać ludzi od noobów bo samemu ma się lepsze staty. Jeszcze się z takim flejmem w grze nie spotkałem, ale gdybym takiego polaczka jak ty spotkał w grze to również poleciał by raport. Nie każdy jeszcze ogarnia tą grę i nabijanie się z ludzi, a tym bardziej ich obrażanie świadczy tylko o Twoim braku wychowania i jest nie na miejscu.

 

Trochę racji w tym jest, ale jak masz statystyki 12:0:x, a inni w twoim teamie 1:7:0, to chyba krew się zagotuje. Do 6lv jest specjalny system meczy, gdzie grają nowi gracze, tam się nauczą. Kilka upomnien w stronę gracza, który okazuje się żywicielem pozostałej drużyny przestępstwem nie jest. Chociaż moim zdaniem.

Grasz w Smite, szukasz party ? Wbij na TS3, na którym znajdziesz wszystko czego oczekujesz od Smite.

Zapraszam! Oto IP: 78.47.23.214

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...