Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dedyk Survival+Frakcje SZLACHTA ZAPRASZA


saszka20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

Nazwa serwera: Szlachta

 

IP serwera: 188.165.248.212:25066

 

P.png

Rodzaj Serwera: RPG

 

Hosting Serwera: Dedykowany

 

PvP: Tak

 

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

 

Premium: Nie

 

Sloty: 10

 

Biala Lista: Nie

 

Nether: Tak

 

Pluginy: Za dużo żeby wymieniać ; D

 

Załoga: Elion Norbidek I Eqzeqtor

 

 

D.png

Witam wszystkich.

Zapraszam na serwer, Survival+Frakcje,

serwer dopiero teraz wyszedł, dołącz do nas! Walcz o teren gildi, okradaj i niszcz!

Dla pierwszych kilku osób niespodzianka i jeśli kupicie/wspomożecie serwer sloty zostaną natychmiastowo podwyższone ;]

 

 

Opublikowano

4 pierwsze osoby dostają itemki z enchant:

1 osoba: Zbroja

2. Spodnie

3.Buty

4.Hełm

 

Już rozdane ;>

ZAPRASZAM CZYM WIĘCEJ VIPÓW TYM WIĘCEJ SLOTÓW

Opublikowano

No o taki serwer mi chodziło jeśli ktoś chce server z atmosferą to wbijać !! jak na razie gram 10 20 min i fajnie się gra

Syn%20Fakera_eune_412_2_text.png


 


Szukasz supporta ? Pisz pw ;]

Opublikowano

super server polecam

 

@EDIT

 

Po 1 dniu gry nie polecam!

kazdy eq kopiuje

admini buduja cos i niscza graczom rzecy isie nie przyznaja

jak cos sie zepsuje obwiniaja graczy

kazdy moze uzywac x ray admin pozwala na jak uzyje to banuje

 

moim zdaniem lepiej zagrac na single niz tu

 

admin niby ogarnia pisze tak a gowno robi

 

jest duzo bubow na servie

 

ponad 3 graczy slota kupilo a aby 2 sloty doszlo a 1 slot max do 1.50 zl a kupowali od 6 zl do 20/30

 

wiec pozdro i nie polecam

Opublikowano

SERWER JUŻ DZIAŁA!

Skończyliśmy pracę nad serwerem, możecie wracać do gry, pomało do przodu już 12 slotów : D

 

SERWER JUŻ DZIAŁA!

Skończyliśmy pracę nad serwerem, możecie wracać do gry, pomało do przodu już 12 slotów : D

to jest na 1.2.5? bo coś wbić nie moge

 

 

Teraz spróbuj, już jest pod 1.2.5

Opublikowano

taa widziałem jaki serwer ....admini dają diaxowe eq bug na bugu na serwerze

 

 

Podasz przykład?

 

Admini mają diaxowe eq dla picu nie do walki, podasz przykład jak jakiś admin chciał Cie zabić?

No właśnie...

Opublikowano

super server polecam

 

@EDIT

 

Po 1 dniu gry nie polecam!

kazdy eq kopiuje

admini buduja cos i niscza graczom rzecy isie nie przyznaja

jak cos sie zepsuje obwiniaja graczy

kazdy moze uzywac x ray admin pozwala na jak uzyje to banuje

 

moim zdaniem lepiej zagrac na single niz tu

 

admin niby ogarnia pisze tak a gowno robi

 

jest duzo bubow na servie

 

ponad 3 graczy slota kupilo a aby 2 sloty doszlo a 1 slot max do 1.50 zl a kupowali od 6 zl do 20/30

 

wiec pozdro i nie polecam

 

nie grajcie tu nie polecam zachowajcie godnosc

Opublikowano

super server polecam

 

@EDIT

 

Po 1 dniu gry nie polecam!

kazdy eq kopiuje

admini buduja cos i niscza graczom rzecy isie nie przyznaja

jak cos sie zepsuje obwiniaja graczy

kazdy moze uzywac x ray admin pozwala na jak uzyje to banuje

 

moim zdaniem lepiej zagrac na single niz tu

 

admin niby ogarnia pisze tak a gowno robi

 

jest duzo bubow na servie

 

ponad 3 graczy slota kupilo a aby 2 sloty doszlo a 1 slot max do 1.50 zl a kupowali od 6 zl do 20/30

 

wiec pozdro i nie polecam

 

 

Nie polecasz bo kopiowałeś itemki i za to bana dostałeś? Nieźle stary Hejtujesz nie ma co, tylko mnie już na przyszłość nie strasz że hejta napiszesz na mpc bo odrazu zbanuje.

 

Banować takich jak on i tyle, znajdzie sie nowy gracz

 

 

Ps Sam budujesz i niszczyć żeby się pozbyć admina bo nie zbudował Ci bazy.

PZDR stary nie ma co.

Opublikowano

A ja gram na tym serwerze od 2 dni, czyli praktycznie od startu. Jeżeli ogarniasz i umiesz się dogadać to jest na serwerze zajebiaszczo , ale jak niestety nie umiesz z nikim normalnie pogadać to niestety... Osobiście serwer najserdeczniej polecam. Owszem czasem wbiją jakieś dzieci na serwer , ale proszę was, czy to jest wina adminów ? Dzieci po prostu wchodzą ... A co do adminów właśnie to też super :) Wyrozumiali, zawsze posłuchają. Trzymają się tego, że to serwer survival. Nie dają dnia w nocy ani itemków graczom. Dużo osób na serwerze ma diaxowe eq, ale nie dlatego, że admini je rozdają tylko po prostu , dlatego, że gracze kupują VIP-a... !

 

Czyli podsumowując, jeszcze raz. Jak umiesz grać i się dogadać ani nie jesteś dzieckiem, to zapraszam na serwer , bo jest zajebiście:) !!!

 

Mój nick na servie : Piterr28 jak by co ;p

 

Pozdrawiam !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...