Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM] Kogoś do współzałożenia serwera prywatnego na dedyku!


MasterLW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam na imie Dawid i mam 17 lat. Razem z kolegą z rl szukamy kogoś, kto zna się na zakładaniu serwera na dedyku. Ja mam trochę wiedzy na ten temat, ale robiłem to przez Hamachi. I było to jakiś czas temu, więc szukam kogoś do pomocy. Oczywiście co do dedyka, złożymy się na niego w trzech, wiadomo im więcej osób tym mniej płacisz i każdy się zajmie czymś co mu odpowia. Wiek minimum 15 lat. Od razu piszę, że jeżeli ktoś nie ma na ten temat pojęcia to niech w ogóle się nie zgłasza.

 

 

Mamy zamiar zrobić coś na dłużej, nie na 1 mieś, bo to nie ma sensu. Co do ustawień serwera nie mamy jeszcze szczegółów, ale nie chcemy jakiegoś dużego exp'u, raczej średni, żeby można było pograć, a nie, że w 2 dni będzie 100 lvl ;o

 

Jesteśmy otwarci na propozycje, czekamy na wiadomości.

 

 

Kontakt:

 

skype: mrrico14 ( po 18:00 przeważnie jestem dostępny :) )

steam: skilerini

gg: 25490774

 

Najlepiej dodawać skype! :) GG rzadko wchodzę.

 

 

Pozdrawiam!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...