Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Otwarta]Rekrutacja na KidModeratora działu Metin2!


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1331828624-U24240.png

Z dniem dzisiejszym tzn. 31.07.2012r. otwieramy rekrutację na stanowisko KidModeratora działu Metin2.

 

 

Wymagania na stanowisko KidModeratora działu Metin2:

  • Aktywność w dziale Metin2, jak i jego wszystkich subforach.
  • Staż na forum minimum dwa miesiące.
  • Posiadanie kultury osobistej i dobrej opinii Moderatorów działu, jak i tych na wyższym stanowisku.
  • Raportowanie postów/tematów które łamią Regulaminy forum.
  • Dobra znajomość tematyki gry pod każdym względem.
  • Brak lub maximum 10% na pasku ostrzeżeń.
  • Posiadanie poradników dotyczących gry będzie dodatkowym atutem.

Przed napisaniem Aplikacji spójrz czy jest jeszcze miejsce dla Ciebie:

http://www.mpcforum.pl/topic/580244-tablica-ogloszen/

 

Ważne informacje dla Aplikantów:

http://www.mpcforum.pl/topic/48223-informacje-dla-aplikantow/
http://www.mpcforum.pl/topic/631961-jak-zostac-kidmoderatorem-czego-oczekujemy-od-osoby/

 

Aplikacje składamy w tym dziale:

http://www.mpcforum.pl/forum/119-aplikacje-na-kidmoderatorow-dzialow/

 

Zanim napiszesz Aplikację, sprawdź czy nie trafiłeś na listę "Persona Non Grata":

http://www.mpcforum.pl/topic/248814-uwaga-persona-non-grata/

 

Pamiętaj że nie zawsze uda się za pierwszym razem, trzeba próbować aż przyjdzie kolej na Ciebie! Spróbuj dołączyć do Nas już teraz.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zmiana wymagań:

Staż na forum minimum miesiąc.

na

Staż na forum minimum dwa miesiące

, a także poprawa drobnej literówki.

 

Dodatkowo informuję że rekrutacja jest Otwarta. Powodzenia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...