Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CraftTube [Dedyk] [24/7] [Survival] [Frakcje] 10 slotów niedługo sponsor = wiecej gracz wiecej slotów


MeGa ogaR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngCraftTubeDiamond_%28Gem%29.png

 

 

 

inf0.png

 

 

 

de2zjo.gifAdres IP: 94.23.21.73:8074

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival/Factions

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 10 (będzie więcej)

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

 

 

 

 

pluginy.png

Dużo :)

 

 

 

zespol.png

Vip2ouT(headAdmin)

Nemesis(Admin)

TheRaper118(Moderator)

Balarik(KidMod)

 

 

 

 

dodatkowe.png

Serwer Ma 10 slotów ale cały czas oszczędzamy na więcej :D

 

 

 

Naprawdę 0 lag Polecam

 

 

 

Na serwerze można Budować zamki Frakcji poza Spawnem

 

 

Nie usuwać nowy temat odswieżony tamte można zamkąć !

Opublikowano

Wbije chyba bedzie fajnie ;)

 

 

Aaaa ;d

 

i gram pod nickiem : Nidden (PREMIUM)

Opublikowano

Serwer wydawał się fajny , ale gdy robiłem gildie jeden z kidmodów zaatakował mnie i kolege z gildii . Pochwili drugi kidmod gdy mój kolega z gildii budował dalej baze PRZYLECIAŁ i zclaimowal teren mojej gildii . Ci dwaj kidmodzi to Dzidek i red55555 . A pochwili gdy wszedl moderator serwera napisalem mu co sie stalo i napisal żebyśmy zapomnieli o całej sprawie , dodatkowo dostałem bana . Na ty serwerze Administracja jest zupełnie nie ogarnięta . Jeśli chcecie grać na tym serwie to lepiej wchodzić na niego gdzy niema Dzidka i red55555 . Więc krótko mówiąc SERWER JEST DO DUPY . Nie polecam na nim grać!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Balarik to cipa zasrana tp graczy do siebie i zabija serwer przez nie go to jedno wielkie zero nie polecam bany za nic oraz kicki

 

 

Podpis:Tracer

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...