Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Dlaczego nie moge rozsunac paska z haca black legend


MaNaFa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w temacie :/ nie moge rozsunac tego paska i uruchomic tych gratow z hacka :/ ja dopierdo wczoraj sie zainteresowalem hackami i moze wszystko dziala tylko nie wiem jak tego uzywac :/ prosze o szybka pomoc ...

Opublikowano

Do działania hacków zainstaluj Net Framework 3.5 i 4.0.

Jeżeli masz 7 / Viste odpal Injector jako administrator.

 

Poczytaj

www.mpcforum.pl/topic/242796-tutwszystko-o-cheatach-dla-poczatkujacych/

Opublikowano

NoMenu czyli jak sama nazwa wskazuje hack Bez Menu.

 

Istnieją hacki Menu - Menu Ci się będzie pokazywać, ale również NoMenu - Menu Ci się nie pokaże

Opublikowano

to jest menu :D chyba :D dobra dzieki za pomoc zaraz sprawdze jak bedzie latac :D

 

musze mniec zainstalowane 3.5 i 4 ? czy moge jedno :D

Opublikowano

wiem :D jak to zainstalowalem to mi tak żęchokomp zaciol ze busialem go resetowac :/ chyba nie uciagnie tych programow :/

 

a podczas instalacji trzeba odlaczac sie od neta ? bo mi sie cos takiego wyswietlilo ...

 

moze nich mi ktos linka do tych programow podzuci ? :) byl bym bardzo wdzieczny :D

Opublikowano

caly czas mi wyskakuje ten blad !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3 dni sie meczyc zeby pohackowac i dupa :( dlaczego nie chce sie instalowac ? :/

 

 

#Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj ;-) || Remzoo

Opublikowano

Z tego co wyczytałem z Twoich wypowiedzi to masz Windows XP. Pewnie nie masz Service Pack 3 tak więc ściągnij i zainstaluj go:

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=24

 

Do tego zainstaluj: Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package

Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x32 Bit)
http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5555

Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64 Bit)
http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=14632

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...