Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Wielki Turniej PVP !


ProfesorStein

Minecraft: Turniej PvP  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto tworzy? taki Turniej dla okre?lenia ogólnego Mistrza walk - MPC Forum?

    • Tak.
      15
    • Nie.
      1
    • Mo?na spróbowa?.
      2
  2. 2. Walki maj? by? nagrywane, czy pokazywane poprzez widok z trybun?

    • Walki maj? by? nagrywane.
      15
    • Walki maj? by? pokazywane z widoku trybun.
      2
    • W ?aden sposób nie maj? by? pokazywane.
      1
  3. 3. Broni? ma by? Kamienny Miecz, ?uk i 10 strza?, czy sam Kamienny Miecz?

    • Broni? ma by? sam kamienny miecz.
      3
    • Broni? ma by? miecz, ?uk i 10 strza?.
      15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Otóż, mam taki pomysł, żeby zrobić wielki turniej PvP na MPC Forum.

Wszystko będzie odbywało się tak, zapisujecie się tutaj do pewnego dnia, później,

z tych nicków zostanie utworzona rozpiska pojedynków, o określonych dniach i godzinach.

Jeżeli zawodnik nie przyjdzie, uznamy to jako, nieprzybycie, na które nie miał wpływu,

dlatego też będą 2 terminy. Zbudujemy widownie i arenę, lub będą tylko zawodnicy, walk,

a spotkania, nagramy i umieścimy, na jakiejś stronie. To pytanie zostanie umieszczone

na ankiecie, więc możecie zdecydować. Kolejne rundy będą trwały, dopóki, użytkownik nie zdobędzie 5

punktów, 1 zabicie = 1 punkt. Walki będą odbywały się na poziomie trudności "easy". Bronią będzie kamienny miecz,

lecz zastanowię się czy nie dodać łuku z dziesięcioma strzałami, oprócz tego w walce nie będzie innych przedmiotów.

Jeżeli do czasu głównego otwarcia, nie znajdę jakiegoś serwera do wynajmu, będzie to Hamachi.

Oczywiście konsekwencję są chyba wiadome, przy większych lagach, gracze będą musieli opuścić serwer, do

zmniejszenia poziomu pingu serwera. Do serwera dojdzie white-lista, żeby wszystko odbyło się bez nieproszonych gości.

Użyję pluginu do zajęcia slotów dla mnie,jako głównego sędzi jak i dla dwóch walczących w danym czasie zawodników.

Jeżeli chodzi o nagrodę, obgaduję to z "Mączką" i zobaczymy jak to wyjdzie, w najgorszym przypadku, będzie musiało

wam wystarczyć wyróżnienie Championa. Jeżeli chodzi o nagrywanie walk, w najgorszym przypadku, będę musiał

wrzucić na jakiś bezpieczny serwis ze scanem :) Na decyzję w ankiecie czekam, do 5 sierpnia, jeżeli będzie

mniej niż 20 głosów, a zapewne tak będzie przedłużę termin do 10 sierpnia. Wtedy gdy wynik będzie pozytywny, odbędzie

się wielkie otwarcie serwera. 1 przegrana = odpadnięcie z turnieju. Jeżeli chodzi o nagłe problemy techniczne u jednego z graczy, będzie to

po prostu przegrana, ponieważ nie będę mógł określić czy to prawda, czy też nie. Więc nie próbujcie :)

To chyba wszystko, jeżeli coś sobie jeszcze przypomnę, z edytuję :)

Jeżeli ktoś ma możliwość wypożyczenia na ten czas serwera 20 slotów za darmo, proszę o wiadomość na PW :)

Zapraszam do głosowania :)

 

EDIT:

Najprawdopodobniej serwer będzie No-Premium, jeszcze zobaczymy z pluginami :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...