Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

IndBuildCraft Serwer Minecraft z Modami [Dedyk] [Surv + FB] [No-WL] [50 SLOTÓW] [24/7]


benxd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

12345.png?template=generic

 

Witam mam zaszczyt zaprezentować państwu server IndbuildCraft.

Tak więc dlaczego warto u nas zagrać?

Po 1 dlatego iż jest to server z modami posiadamy takie mody jak :

-RedPower

-BuildCraft

-ComputerCraft

-IndustrialCraft

Po 2 Miła atmosfera także gracze oraz administracja.

Po 3 nie można się nudzić na serverze.

 

Dane servera:

IP: Znajduje się w paczce modów.

Sloty: 50

Potwory: Włączone.

Zwierzęta: Włączone.

Nether: Włącony.

PVP: Włączone (Nie ma na Cuboidach.)

Premium: Non-Premium / Premium

Whitelista: Brak.

 

Administratorzy servera:

GothDawid - Założyciel servera oraz bardzo dobry administrator.

Kaziu687 - Można powiedzieć że jest skrypterem ów servera. Także przebywa często na serverze i zawsze pomaga.

Modernator:

Kiki69 - Jedyny modernator na serverze jednak nie spędza długo czasu na grzę. Jednak także bardzo pomocy można się do niego zgłosić i otrzymać pomoc w każdym temacie tak jak z resztą u adminów.

 

ts3.png

Posiadamy także server głosowy Ts'a 3!

Posiadamy 30 slotowy ów server.

][/b] Ip servera głosowego:

indbuildcraft.no-ip.org

 

Paczka modów:

 

Skan:

37205040pluginggaqqeu20.jpg

 

Tak więc Zapraszam wszytkich chętnych na server Minecraft pod nazwą indbuildcraft. Tak więc czekamy na was! Nie czekaj przyjdź zobacz zostań!

Opublikowano

jest White Lista....

 

Nie nie ma na serverze "White Listy"... Może dlatego nie możesz bić jako iż jest przerwa techniczna... "Przerwa techniczna, serwer niedługo ONLINE"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...