Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy kod aktywacyjny dla posiadaczy karty graficznej Nvidia


Ho0Ls

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka ostatni podczas pobierania sterowników zauważyłem zakładke z WOT-em

http://www.nvidia.pl/page/home.html

Na tej stronie wystarczy kliknać na zakladke z WOT-em

i sprawdzić układ GPU czy coś takiego bo juz tego nie mam

następnie uzupełnić dane i otrzymamy kod.

Za to otrzymamy na początek:

>Lekki czołg T2 oraz darmowy slot

>3-dniowy dostęp do konta Premium

>500 złota

Kod można użyć tylko podczas aktywacji nowego konta.

Opublikowano

Był ten temat poruszany przezemnie , ta promocja jest już dawnoo.

 

rep.

Opublikowano

Witam mam 4 tier SU-85B i teraz tylko zbieram na SU-85 zostało mi jeszcze 12tyś doś do 5 i czy warto zrobić nowe konto z tym kluczem ? Czy grać na tym ? Bo i tak czy tak bym sobie na którym kupił konto premium.

Dałem Ci +odwdzięcz się i daj i mi :D

( Dla Ciebie to kliknięcie , dla mnie to radocha )

Opublikowano

thx... leci +

Dałem Ci +odwdzięcz się i daj i mi :D

( Dla Ciebie to kliknięcie , dla mnie to radocha )

Opublikowano

Opłaca mi się chyba zrobić to nowe konto i grać zamiast ZSRR Francuzami bo po pierwsze mają więcej penetry a teraz tym moim SU to ledwo co zabijam a tam na lajcie, a po za tym na tamtym SU w jednym dniu wbiłem 4 tiery i grałem tylko 4H więc jeszcze na premce. No nie wiem ja bym tak zrobił.

 

 

 

PS. Jak ma ktoś klucz a nie wykorzysta go to proszę o PW.

Dałem Ci +odwdzięcz się i daj i mi :D

( Dla Ciebie to kliknięcie , dla mnie to radocha )

Opublikowano

Ja tu dam klucz, bo i tak mam 6 kodów których nikt nie chce...

8HY7VX-DM624P-ZTM5KY

P.S Jest to tylko klucz tylko dla nowych graczy!

sygnatura111.jpg
Opublikowano

Craft masz plusa a Ty Ravon weź wyluzuj.......

Dałem Ci +odwdzięcz się i daj i mi :D

( Dla Ciebie to kliknięcie , dla mnie to radocha )

Opublikowano

Rosyjskie niszczyciele sa dobre a SU-85 i SU-85b mozna naprawde wiele zniszczyc po 1 to nie jest czolg do szarzy tylko do obrony wiec siedz w krzakach w strategicznym miejscu u czekaj na wroga a jak twoje czolgi sa juz daleko i widac ze wrog niema szans na wygrana mozesz jechac ^^

sygnatura_player1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...