Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[No-Premium][NO-WL][Dedyk][24/7] PaintCraft czyli server Survival/Paintball


ArTenT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.png1wa3v.pngDiamond_%28Gem%29.png

 

 

1337425554-U363900.png

Server jest na wersję minecrafta 1.2.5

de2zjo.gifAdres IP: 37.59.18.97:30020

de2zjo.gifAdres TS3: TYMCZASOWY: ts.mpcforum.pl Kanał 17

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival / PaintBall

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 30

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

SkyChest

WorldEdit

Mod Paintball

LogBlock

PermissionsEX

Vault

iConomy

MultiverseCore

WourldGuard

Jail

AutoMessage

AuthMe

FalseBook

McMMO

Essential

ChestShop

SimpleRegionMarket

1337425578-U363900.png

[Wlaścicel] ArTenT

[Właściciel] Shadov

[Właściciel] Wojtazzz1

[Technik] Orandil

1337425590-U363900.png

Server jest typem Survival/PaintBall

 

Aby Zagrać na naszym serverze:

 

1) Pobierz paczkę z modem:

Download:

http://www.speedysha...o.minecraft.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/file/c67435bebebb3ed3bd9fc14b1f2c5a0cb41a93bbb74b8124b5776305acc6e04e/analysis/1343662670/

2) Usuń wszystko z folderu .minecraft i wklej tam naszą paczkę.

3) Zaloguj się na nasz server

4) Graj na serverze, zarabiaj i kup broń do Paintball

5) Następnie ciesz się grą na mapach PaintBall

 

 

1336669726-U363900.png

Opublikowano

SERVER JEST ZAJE... Poprostu uwielbiam go , często są eventy ... Administracja jest miła , i nie olewa graczy :D Polecam , ja na pewno będe GRAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Polecam, super serwer. Administracja pomaga graczom, mozna postrzelac sie z kolegami :P

Opublikowano

Pozdro server można postrzelać się z kolegami spoko admini ogarnięty server można się dużo zabawić są rożne npc i będzie można kupić też vipa xD Ja już gram i bardzo fajny,

Opublikowano

Jak dla mnie super serwer, podobny do MPCminecaraft z modów. Naprawdę godny polecenia ;)

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Serwer dupny, nwm jak na nim grać. Szitny!!!

Administrator to jakiś kid 10letni, normalnie nie polecam!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żartuje, serwer polecam. Miła administracja dostępna prawie 24/7h :D

1346594784-U507582.png

By lux.

 

| Validating | Members | WarRock Helper | Coding Cheats | Pro User | PostMaker | MPC Champion | MPC Popular | Gold Member | Blue Member |

Opublikowano

@Vibray tak się składa, że mamy TS :P Zaraz dodam link jak ArTenT będzie

 

Adres: 176.31.101.101

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Mamy server ts3 tylko dziś będzie nieaktywny :) zastępczy ts to ts.mpcforum.pl kanał 17

Opublikowano

serwer w miare ogarniety ale wlasciciel ma slabosc do pierwszych lepszych dup w internecie wypnie sie mu taka i ma admina

1342379674-U588768.jpg

 

 

Jeśli ci pomogłem to wiedz że nie bezinteresownie , więc wysil się i daj tego like , w końcu nic nie jest za darmo .

Opublikowano

@UP

Bzdura ;) w administracji są tylko osoby które zostały wybrane przez otworzeniem servera. nikt się nikomu nie wypina i nie dostaje się do administracji za ładne oczy ^^

Opublikowano

Przepraszam z Góry za Server , ale ja nie mam dostępu do maszyny , i w najbliższym czasie server będzie wyłączony ze wzgledów technicznych ... Pozdrawaim

 

PS.Server jest Aktualnie ON ... Miłej Gry

Administracja Servera

Opublikowano

Serwer do kitu

Pełno cheaterów na pb, a w dodatku admin to nie ogar !!!

Wbilem na serwer wydaje się spoko admin wita itp wbijam na pb wychodze z bazy i widze goscia podchodze strzelam w niego a on nic zaczelem uciekac i nagle jeb zabił mnie

Potem gralem z kumplem wychodze z bazy ledwo się odwróciłem i ded :O

I zaczełem spamić

 

Admin nie umie ustawić automatycznej areny pb :O

AWESOME TEAM !

 

NICKI W NOSTALE:

-TarczaSzmatoo

-ImAwesome

Opublikowano

Serwer do kitu

Pełno cheaterów na pb, a w dodatku admin to nie ogar !!!

Wbilem na serwer wydaje się spoko admin wita itp wbijam na pb wychodze z bazy i widze goscia podchodze strzelam w niego a on nic zaczelem uciekac i nagle jeb zabił mnie

Potem gralem z kumplem wychodze z bazy ledwo się odwróciłem i ded :O

I zaczełem spamić

 

Admin nie umie ustawić automatycznej areny pb :O

 

 

 

 

 

 

Admin umie ustawić automatyczna arene Paintball , lecz nie ma Plugina , wiec jezeli chcesz pisac cos zlego , to przemyśłl to ... Dziekuje za uwagę.

 

 

PS.Plugin jest pisany przez naszego technika (Wiec nie ma tego pluginu wgranego), więc gracze doskonale o tym wiedzą , że jest Manualna Arena a nie Automatyczna.

Opublikowano

Zacząłeś się zachowywać jak idiota bo przegrywałeś. prawda taka że nie umiałeś grać i tyle. Trzeba się nauczyć przegrywać chłopcze a nie pisać bzdury na forum i spamować w grze zakładając 3 razy nowe konto bo ciągle byłeś banowany na IP ;]

 

 

Można Twoje zachowanie określić jednym zdaniem:

Szczeniackie, po przegranej bitwie w PaintBall.

Nie uważam że jestem ultra mega dorosły. ale tak własnie się zachowywałeś. Jak szczeniak.

 

Z góry dziękuje, za zrozumienie.

 

Pozdrawiam

 

Właściciel servera, ArTenT

 

 

 

PS Twoja sygnatura w zasadzie wyjasnia Twoje zachowanie:

TROLL RULES

 

Pozdrawiam...

Opublikowano

<p>W obecnej chwili pracujemy nad zautomatyzowaniem calej areny pb oraz nad systemem platnosci (mozliwosc kupienia Vipa itd).

Obecnie w planach jest bardzo duzy event troche fabularny gdzie glowna nagroda bedzie unikatowy DiamondViP.

 

PS. Haiti a jaka 'dupe' Ci chodzi ? Nie dosc ze to jest chamskie to dosc bardzo obrazliwe wobec tej osoby i brak szacunku wobec kobiety a range jaka dostala to racja po znajomosci ale nie jest to ranga administracyjna ani nic z tych rzeczy ... wiec Twoje skojarzenie ze nadajemy rangi administracyjne wobec znajomych jest po prostu bledne. Wiec jesli nie masz odpowiednich wiadomosci (pewnych)dotyczacych danej sprawy to po prostu sie nie wypowiadaj .

Dziekuje i Dobranoc.

PS.2 Jako Shadov- Wspolwlasciciel serwera PaintCraft pozdrawiam i serdecznie zapraszam do zagrania na naszym serwerze :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...