Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Błąd podczas uruchamiania League of Legends.


Tybers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z oficialnym lolem, jak i z public betą.

Szukałem na różnych forach (na tym również, ale nie znalazłem)

Ten błąd pojawia się po kliknięciu (włączeniu poprzez ikone) League of Legends.

 

Oto Miniatura Błędu:

panorama9.png

 

Próbowałem już:

*Zmienić język

*Zmienić serwer

*Odblokowałem porty Lol'a

*Przenosiłem grę do macierzystej ścieżki.

*Przenosiłem na inny dysk.

*Internet podłączony

*Lola odpalam przez administratora

*Instalowalem Net framework 3.5 (miałem 2.0 i kiedyś działał)

*Mam internet explorer 8 (Pracuj w trybie offline - wyłączone)

*Antywirus/Zapora wyłączona całkowicie.

*Zainstalowałem Adobe AIR

*Pobrałem Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package

Lol przestał działać gdy ściągnąłem LoL PBE, wyskoczył taki błąd a teraz wyskakuje taki błąd na normalnym lolu i pbe.

Coś mi się przypomni dopisze

 

 

#Proszę o szybką pomoc.

 

@@Jestem taki genialny że s\obie naprawiłem. So mod can close this topic.

beznazwy3mg.png
Opublikowano

Jakiś program blokuje Ci porty dostępu do połączenia z LoLem. Dodałeś LoL'a do antywira do wyjątków?

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

No jeżeli wyłącze antywira to chyba nie trzeba, nie? Ponieważ antywirus jest wyłączony i mojego komputera nie chroni, ale dzięki za szybką odpowiedź.

beznazwy3mg.png
Opublikowano

To inaczej.. gdy wyłącze WSZYSTKIE zbędne programy typu gg, skype, antywirus i inne, nadal mam ten problem. Dodam że odblokowałem porty lol'a.I na końcu pisze że błąd pojawił się po włączeniu LoL PBE. I tak zostało na każdym lol'u and, czytać też potrafie. Bo wiem e pisze że blokuje, tylko co i jak? Co blokuje, jak naprawić. Bo błąd wyskakiwał mi już ale oblokowałem port i znów zaczął działać. Teraz nie działa (też sprawdzałem oblokować porty jeszcze raz).

Przepraszam za chaotyczną odpowiedź ale głowa mnie boli, i nie wiem co pisze ;d

beznazwy3mg.png
Opublikowano

Ok minęło ~24h.

So, time for:

@Refresh.

 

Dopiero co ściągnąłem i zainstalowałem Lol'a i nadal to samo.

 

@up No co ty nie powiesz?

 

To jest mój wujek, zanim napisze cokolwiek, szukam całe dnie u niego. Znalazłem różne sposoby ale żaden nie zadziałał.

beznazwy3mg.png
Opublikowano

Aha, to inaczej.. Dlaczego tak się stało? To jest od czasu od kiedy uruchomiłem LoL PBE. I od tego czasu w obu się wyświetla.

beznazwy3mg.png
Opublikowano

Pousuwałem wszystkie lol'e z komputera, i nie, nie włożyłem do normalnego lola. Ściągnąłem i zainstalowałem od nowa i nadal to samo. A jeżeli coś blokuje(jeżeli blokuje) lola to co? Jak to sprawdzić ?^^

beznazwy3mg.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...