Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Diana - Prezentacja Nowego Czempiona League of Legends


kerlik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krótkie przedstawienie i omówienie zestawu umiejętności Diany. Jak Wam się podoba nowa postać?

 

Opublikowano

Wow E skill jest naprawde bardzo fajny a Q godny uwagi bo ciężko będzie go opanować.Myśle ze ta postać będzie zbalansowana nie widze w niej jakiegoś kosmosu :)

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

te jej kulki są podobne do ogników ahri +

kerlik fajnie nagrywa ;] tylko troszkę na luzie bądź :>

nie mogę się doczekać aż ją kupie .

Opublikowano

Widzę że również coś trudniejszego do ogarnięcia czy mi sie tylko zdaje.?

Nie wiecie dokładniej kiedy bedzie na oficjalu.?

L2P E1 PLZ :v

Opublikowano

Gdyby mógł ktoś mi przeliczniki napisać, byłbym bardzo wdzięczny.

I mam 3 pytania:

Gdy się użyje "q" na kimś to można za darmo ulti użyć ?

Jaki CD ma ult ?

Jaki CD ma q ?

 

Przepraszam, że o takie coś pytam, ale obecnie jestem na komórce więc nie mam jak sprawdzić.

Opublikowano

Każda nowa postać jest dobra (ale Darius przesadzony ^^) tak samo było z Dravenem że niby taki wielce OP ale prawie nikt im nie gra i pewnie tak samo będzie z Dianą - do rotacji w każdym meczu , a po rotacji tylko wyjątki :)

Myśle że to będzie bardzo trudna postać ale no cóż... trzeba ogarnąć :D

Opublikowano

En1ceka jak uzyjesz na kogos q to mozesz zrobic ulta ktory kosztuje mane ale nie ma cd wiec mozesz go uzyc 2-3 razy w ciagu trwania aury z q

Opublikowano

@UP R po Q można użyć raz.

@Topic niezły char, ale to nie to. Pierwsze wrażenia-SUPER. Pograłem 10min...Eee taka sobie.

Combo? Troche nie. R ładuje się 20sek.

Combo powinno wyglądać tak:

Q-R-E-W. To tyle. Trochę dziwnie, że jest to połączenie AD i AP (chyba jak Nunu)

Bije z AD, a czaruje z AP. Nie wiem pod co robić ;/

Kapi757_eune_92_3_nozg.png

Opublikowano

Gralem na Becie ta postacia!

Jak dla mnie jest świetna!

Skill "E" ma duzy DMG i ulti z colldownem 19sec!

 

Kiedy trafimy z "E" w Cel szybko odpalamy "W" i ciskamy "R" do naszej ofiary.

Nie trzeba kupywac Lich Bane poniewaz ma niesamowity passyw.

c3e3677f25827.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...