Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Nie włączający się LG GT540


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem. Kilka dni temu po odłączeniu ładowarki normalnie chciałem odblokować telefon, gdy nagle zaczęło zamykać mi wszystkie aplikacje. Wyskakiwały powiadomienia z przyciskami "Wymuś zamknięcie". Po prostu nie dało się w nic wejść, bo tego tak jakby nie było. Nie dało się nawet zmienić tapety. Dodatkowo nie ma nic zasięgu i pisze "Brak sieci", czy coś takiego... Wyczytałem, żeby przytrzymać środkowy przycisk i ten po prawej, po czym dać "wipe data/factory reset" no i też tak zrobiłem. Od tego czasu telefon w ogóle się nie włącza- dochodzi do loga LG i się wyłącza. Mam androida 2.2 chyba i jakiś Cyanogen mod ( telefon kupiłem już taki, nie znam się na tym). Wcześniej było wszystko ok. Proszę o porady co zrobić, żeby wszystko znów działało, bo gwarancji niestety nie mam.

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

wgraj od od nowa soft

 

W jaki sposób to zrobić? Mogę prosić o jakiś link do tutorialu? Nigdy tego nie robiłem, a telefon kupiłem już z wgranym wszystkim.

 

Podaj model telefonu

 

LG Swift GT 540

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/465228-tut-flashowanie-gt540/

 

Zacznij od punktu Instalacja Cyanogenmod 7 i Recovery, oczywiscie najpierw sprawdz czy masz zainstalowanego fastboota (wylaczasz telefon, potem wlaczasz przytrzymujac jednoczesnie przycisk uruchamiania telefonu i przycisk kamery do oporu, az po logu LG pojawi sie czarny ekran).

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

Ten telefonu posiada już Cyanogen mod i andoida 2.2, albo 2.3. Nie muszę tego jakoś usunąć najpierw?

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

Po zrobieniu tego co podane nadal nie mogę nawet włączyć telefonu, bo po pokazaniu się loga LG od razu się wyłącza. jakieś pomysły?

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

Przez KDZ updater

 

KDZ updater nie znajduje mi telefonu, chociaż jest normalnie podłączony.

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

Przeciesz na stronie Lg ma orginalne opragromowanie a nie w takie rzeczy się bawić jeśli nie umiesz to nie radzę się za to brać bo jeśli coś pujdzie ci nie tak to nic już z fonem nie zrobisz ...

Opublikowano

Przeciesz na stronie Lg ma orginalne opragromowanie a nie w takie rzeczy się bawić jeśli nie umiesz to nie radzę się za to brać bo jeśli coś pujdzie ci nie tak to nic już z fonem nie zrobisz ...

Do chwili gdy możesz włączyć Download Mode możesz uratować telefon.

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

Włączasz download mode, w KDZ UPDATER dajesz type 3GQCT, phone mode EMERGENCY, i klikasz launch software update możesz sobie wgrać v20a po czym zaktualizować go programem ze strony lg do v20c.

KONTO TEGO UŻYTKOWNIKA ZOSTAŁO ZABLOKOWANE

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...