Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy] Karta pamięci w tablecie - zgrywanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Moi rodzice jadą niedługo do egiptu. Biorą lustrzankę z kartą pamięci i tableta,

chcialbym się was spytać, czy dałoby radę zgrać jakoś zdjęcia z karty pamięci na pamięc wbudowaną tabletu, bez pośrednictwa innych urządzeń. W tablecie jest wgrany android.

Za pomocne posty daję lajki ;).

Opublikowano

to sobie kup aparat co ma wif albo bt i będziesz miał bez problemu, jak jesteś na tyle ślepy że nie widzisz opcji z kablem usb

to już twój problem czy obsłuży tablet połączenie przez usb z aparatem bo wcale też i nie musi

 

p.s jak ci nie stać na prosty czytnik kart za klika złotych to szukaj innych rozwiązań

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

proste, aparat ma na 100% wejscie usb jak i tablet. Wystarczy podlaczyc i pozgrywać, a jak jesteś ślepy to nie nasz problem.

1343817120-U262310.png
Opublikowano

skąd mamy wiedzieć co masz za badziewie i czy umożliwia podpięcie dodatkowych urządzeń w postaci aparatów czy pena do niego. sprawdź sobie sam kabek od aparatu przecież masz

 

podłączając aparat do swojego telefonu przez usb ( w sumie to też prawie tablet ) zgrywa wszystkie zdjęcia z aparatu sam ale to już umożliwia opcja bezpośredniego sterowania aparatem poprzez system DSLR no i sam system ICS czyli Android 4 już umożliwia sam synchronizacje zdjęć czy innych mediów z urządzeń zewnętrznych

 

czytniki kart bezproblemowo podpina montując karty jako napędy dodatkowe jeśli pozwala na to wersja androida i to najpewniejsze rozwiązanie

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...