Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] [GTA IV] po 10 minutowej grze komputer się wyłącza


PROSHOTER1994

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem gram w gta 4 pogram tak z 10 minut i komputer mi się sam wyłącza kiedyś taki nie miałem wie ktoś jak naprawić ten problem i co to za usterka może być

634534203295449218.png
Opublikowano

Przegrzewa Ci się karta graficzna lub procesor. Pobierz program GPU-z , włącz GTA i daj screena z zakładki sensors. lub zrób test programem OCCT. Podaj też moc i firme zasilacza.

down

jakby miał coś "przepalonego" to by mu się resetował komputer co chwile lub wcale by nie włączył go.

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

Mialem tak samo, z tego co pamietam byla to wina procesora.

W twoim przypadku moze byc inaczej wiec przeczysc komputer jakims programem.

e84026c7f5e6bcf5e94591e.png

Opublikowano

No właśnie wiem że mi się przegrzewa daje obroty wiatraka na 100% ale gówno to daje nie wiem co robić przedtem takich problemów nie miałem a spr czy coś się nie spaliło

dokładnie spr i nic

634534203295449218.png
Opublikowano

Mialem tak samo, z tego co pamietam byla to wina procesora.

W twoim przypadku moze byc inaczej wiec przeczysc komputer jakims programem.

 

W twoim przypadku być może :) Ale w jego może być to wina albo przegrzewającego się procesora lub karty graficznej co może być spowodowane niestabilnym zasilaczem, który dostarcza za mało prądu do karty/procesora bądź też spalony slot pamięci ram, jak masz dwie kości zajęte to 1 wyciągnij i sprawdź, ale 95% przegrzewa Ci się proc/grafa.

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...