Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Jak rozdzielić kamer moda "na części" ?


wiwcio123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi mi mianowicie o to jak wyciagnac bonusswitcher za kamer moda (tak żeby można było potem wkleić do pack), ponieważ sam mod na xenoxie nie działa a bonusswitcher by mi sie przydał. Na mpc forum znalazlem troche bs ale każdy z keyloggerem ;>

Mam słaby wzrok dlatego reczne zmienianie bonów jest dla mnie uciążliwe ;/

 

Więc prosze o pomoc bede ogromnie wdzięczny i przepraszam za zawracanie dupy;p

 

Pozdrawiam ;d

 

Monitor/Win32.KeyLogger.gen - mianowicie spybot wykrywa takie cos ; d

Opublikowano

No wiec mowie ze pobralem ale spybot wykrywa mi keyloggera ;x

 

hmm a nawet na virustotal w tym skanie keyloggera wykrylo i pelno wirkow ;d

Opublikowano

Jak tak polegasz na skanach z virustotal to pzdro, nie ma żadnego wira w tym od padmaka. Mam Eseta jak by co;]

 

@edit Tutaj masz skana

https://www.virustotal.com/file/c1f6b19c4274392385b2309dad4b5c8e5f5eb04628fa6d5b7928365c255350ea/analysis/

wykrywa pełno gówien, ale jak ściągam to jakoś nic nie wychodzi...

 

 

 

Ps. A z tym wzrokiem to się nie ośmieszaj, bo jest takie coś jak okulary, soczewki...

fea.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...