Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawieszenie konta po przez minecraftblow'a - Bujdy , czy Prawda


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć możecie nie wiedzieć , ale w ostatnim filmie jego filmie było powiedziane , że zawiesza on konto (ten film został już usuniety bodajże) Czy to prawda? Wyraź tu swoją opinie

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Moim zdaniem ten film to prawda Blow nigdy nas nie okłamywał (swoich widzów)

 

To moje zdanie, pozdrawiam , jjabloss

Opublikowano

Ale Wy macie za przeproszeniem nasrane w głowach... Minecrafta na yt oglądać? Ściągnijcie i sami grajcie jak już musicie. Mam kuzyna takiego jak Wy... Majnsraft tak mu banie zrył, że o niczym innym nie potrafi mówić... Ma jakieś 10 lat. Ostatnio mi wszystkie wersje minecrafta (nie wiem po co) wyrecytował z pamięci... Jak go zapytałem czy tak dobrze zna tabliczkę mnożenia, to mnie zapytał po co...

Wszyscy się chwalą, to i ja się pochwalę:

 

PC:
  CPU: 
Intel Core i7 6700K @ 4.5GHz
  COOLER: SilentiumPC Fortis 3 v2
  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus
  RAM: 2x8GB HyperX Fury Black 2400MHz CL15
  GPU: Palit nVidia GeForce GTX1070 JetStream @ 2012MHz/4004MHz
  AUDIO: AIM SC808
  SSD: Goodram Iridium Pro 240GB
  HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB 
  PSU: SilentiumPC Enduro FM1 550W
  CASE: SilentiumPC Pax M70 Pure Black v2
  OS: Windows 10 Pro 64bit

PERYFERIA:
  Monitor: 
Eizo EV2450
  Audio: Technics SA-AX540 + Altus 110 (modyfikowane) + Superlux HD681EVO + Brainwavz M1
  Klawiatura: SPC Gear GK530 RGB Kalih Brown
  Mysz: A4Tech Bloody Blazing A90
  Podkładka: A4Tech Bloody B-081 
  Gamepad: Microsoft Xbox One Wireless Controller + Asus BT400
  Drukarka: Brother MFC-7460DN
  Kamerka: Logitech C270

LAPTOP:
  Model: 
Lenovo ThinkPad X230
  CPU: Intel Core i5 3210M @ 2,5GHz
  GPU: Intel HD4000
  RAM: 2x4GB Samsung 1600MHz
  SSD: Samsung PM830 128GB
  SCREEN: 1366x768 IPS, matowy
  3G: Ericsson H5321 gw
  BATTERY: Lenovo 9 Cell Extended Life Battery 44++

 
Opublikowano

Ale Wy macie za przeproszeniem nasrane w głowach... Minecrafta na yt oglądać? Ściągnijcie i sami grajcie jak już musicie. Mam kuzyna takiego jak Wy... Majnsraft tak mu banie zrył, że o niczym innym nie potrafi mówić... Ma jakieś 10 lat. Ostatnio mi wszystkie wersje minecrafta (nie wiem po co) wyrecytował z pamięci... Jak go zapytałem czy tak dobrze zna tabliczkę mnożenia, to mnie zapytał po co...

SuperStock_4184R-4602.jpg

Opublikowano

Haha, aż mi żal dupe ściska, że ma widzów którzy piszą: ,,BURACZEK TO SKURWIEL!" ,,HEJTOWAĆ BURACZKA!!!" ,,KOCHAMY CIĘ BLOW, WRUĆ DO NAS" (błąd specjalnie). Nie dziwie się że odszedł, ale to raczej nie przez hejt, tylko nie chce mu się nagrywać...

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

Już tego filmiku nie ma bo osrał dupe...

 

Buraczek mówil o takich żebrakach jak on, po czym dnia dzisiejszego dodał komentarz:

 

Gratuluje troll-pomyslu. Jeden zebraczek zamiast powiedziec o przerwie wakacyjnej wolal poudawac ze placze i odchodzi z YouTube. Zeby tak robic widzow w kakao ehh. Ciekawe co wymysli na okazje swojego powrotu ;-)

 

 

Blow to jebany osraniec i myśli że bedą za nim płakali.

Opublikowano

Ale Wy macie za przeproszeniem nasrane w głowach... Minecrafta na yt oglądać? Ściągnijcie i sami grajcie jak już musicie. Mam kuzyna takiego jak Wy... Majnsraft tak mu banie zrył, że o niczym innym nie potrafi mówić... Ma jakieś 10 lat. Ostatnio mi wszystkie wersje minecrafta (nie wiem po co) wyrecytował z pamięci... Jak go zapytałem czy tak dobrze zna tabliczkę mnożenia, to mnie zapytał po co...

 

Masz szczescie ze to kuzyn, ja mam brata pod jednym dachem : > Tak samo jak twoj kuzyn moze wyrecytowac mi wszystkie wersje, mody, ludiz na yt ktorzy twoarza te filmiki i wiele wiele innych. Co nie odejdzie od kompa po 12 godzinnym game to zaczyna opowiadac jakiego to on sripera nie spotkal, ile on to swin zaszlachtowac czy nawet ile tych jebanych kamieni wykopal. Ma 11lat, w wakacje gra odkad wstanie az do 23. Raz wstaje o 7 raz o 10 ... Powiedzcie mi czy to jest madre? Czy ta gra jest madra? Rozumiem, pograc sobie chwile tam nie wiem pokopac ten kamien zmurowac sobie domek czy cos. Ale zeby siedziec 12 godzin przed ta gra to dla mnie przesada, jakby tam byla jakas glebsza dynamika ... ni chuja. Ja, wielu uzytkownikow rowniez, bym nie dal rady ... Siedziec 12 godzin przed monitorem, na ktorym masz na jednej polowie okienko z minecraftem a na drugiej yt i filmiki debilowatych ludzi ktorzy sobie by mogli konia zwalic przy tym ze zabili moba.

 

 

Pozdr.

 

 

P. s. - Jest to moj osobisty poglad, jesli sie z nim nie zgadzasz jestem otwarty na twoje krytyke.

61093c6efb.png

 

Opublikowano

kto to blow? bez sens ogladac i marnowac cenne zycie a nie samemu grac ; P tyle dziekuje

Opublikowano

Sorry , jest to mó drugi temat o jego odejściu. Przy zakladaniu tego tematu miałem buga i myślałem , że ten temat się nie stworzył .

1361453243-U739101.png



Gość LastPhoenix450
Opublikowano

Sram na blowa. Burak ma racje, sam niedługo zrobi film ,który wyjaśni zagorzałym fanom blowa po co tak naprawdę robi ten teatr z odejściem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...