Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

S2.NeRoD [SURV+FB+RP+FACTIONS+ECONOMY+SCHEMAT minecraft.mpcforum.pl ][I EDYCJA][250 SLOT][29.07.2012][OFFICIAL]


Cad0s

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

s2nerodlog.png

 

 

tekst1s2.png

 

 

tekst2s2.png

IP Serwera: s2.nerod.pl

 

tekst3s2.png

danes2gzg.png

tekst4s2.png

 

tekst5s2.png

 

Coś Dla Graczy ( Ciekawostki )

 

Dla wielu graczy którzy przesiadują na forum MPCForum.pl znacie lub graliście na pierwszym

serwerze minecraft.mpcforum.pl nasz serwer odwzorowuje ten oto legendę

 

Możecie spotkać między innymi:

 

Tryb Survival

Gdzie dbamy tylko o siebie

Za działki płacimy

 

X*Y*50

 

Za miejsce 20x20 Zapłacimy więc

 

20000 Craftów

 

(Pamiętaj aby zaznaczyć miejsce klockami i poprosić Kidmoderatora, Administratora )

 

Tryb FreeBulid

Gdzie możemy budować na swojej działce co chcemy

 

Tryb RP

Gdzie Tylko dla wyższej rangi jaka jest SVIP może założyć Klan

 

 

To na Tyle Zapraszam na serwer

 

 

Dla Tych Którzy mają Problemy z Podłączeniem się zapraszam

 

Opublikowano

Ehh nikt nikogo nie zabił to był tylko test na graczy ThePro spokojnie hehe

Opublikowano

Spoko Serwer Polecam Można Pograć Miła Administracja Na Serwerze Nie Ma Ani Jednego Laga !! Polecam Naprawdę Fajny Serwer

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Fajne komentarz napewno zagram i edytuje posta :P

 

1 WIELKI MINUS Tylko SVip moze zalozyc frakcje T_T zrobcie frakcje dla kazdego za 15000craftow np

albo usuncie ten plugin bo to nie ma wtedy sensu :/

Jak to zrobicie wtedy bede gral

Opublikowano

Wiecie co macie rację właśnie zebrałem administrację w celu przedyskutowania tego problemu.

Jaki jest.

Chcemy zachować tryb surv jaki był na dawnym minecraft.mpcforum.pl gdzie nie było frakcji. I dlatego chcieliśmy aby za drobną opłatą mogły by być tylko Glidie aby było ich mało i zachowywać najważniejszy tryb. Naprawdę lubiłem serwer minecraft.mpcforum.pl który TANGO DOWN. Nie miało być Factions ale więcej głosów za mało opłatą lecz wprowadzić. Jeżeli macie jakieś sugestie piszcie nie bójcie się. Jestem 24/7 aby dopracowywać serwer na bieżąco

 

Dużo osób posiada VIP dlatego zmniejszyliśmy właśnie permissions do tej rangi

Opublikowano

Zapraszam Serdecznie ;]

 

@Up jeżeli ci nie szuka wyłącz w Połączeniach sieciowych kartę Hamachi

 

Aktualizacja do 1.3.1 dziś wieczorem

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

pisze 250 slotow a jest 30 ? nie polecam

Zapraszam na prawdziwy survival!37.28.156.145 Codziennie eventy,igrzyska smierci, stali gracze otrzymuja nagrody

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...