Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Andara 2.0 [NO-WL] [Dedyk] [100 slotów] [Gildie] [Wojny] [Rasy] [RPG] [Questy] [Rangi] Jedyny taki w Polsce!


Andara

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext7_rqpwehn.png

Stań się prawdziwą potęgą !

de2zjo.gifAdres IP: Start 10 sierpnia! (Istnieje możliwość zagrania na serwerze testowym - wszystko zostanie przeniesione na nową maszynę !)

188.165.241.10:25078

de2zjo.gifTyp Serwera: [Factions - PVP] [Rasy] [RPG] [FB] [100 slotów] [Dedyk]

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 100

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

 

 

 

 

Andara oferuję przede wszystkim możliwość powołania do życia własnej rasy , wzniesienie własnego królestwa , toczenie wojen, posiadanie własnych unikatowych rang dostępnych tylko dla danej rasy i o wiele więcej. Nuda to słowo które nie zagości na tym serwerze. Ciągła rywalizacja o bycie najlepszym , zawieranie nowych znajomości i wiele więcej.

Ponad to rozbudowując miasto zwiększamy poziom naszej rasy co daje nam dodatkowe bonusy!

 

 

Mini Poradnik

Diamond_%28Gem%29.pngWybór stylu gryDiamond_%28Gem%29.png

Na serwerze jest możliwość tworzenia własnych ras, tworzenie zwykłych frakcji , granie w trybie Free build, robienie questów,

lub Survi

 

Diamond_%28Gem%29.pngJak dołączyć do rasy?Diamond_%28Gem%29.png

Najlepszym sposobem jest szybkie zdobycie dobrego EQ i zapytanie przywódcy o możliwość przyłączenia się

 

 

 

 

 

Diamond_%28Gem%29.pngRasyDiamond_%28Gem%29.png

Rasy to najważniejsza część Andary ,będąc w rasie zyskujemy możliwość brania udziału w ciekawych zabawach oraz co tygodniowych Epicki Eventach (wojnach)

 

Diamond_%28Gem%29.pngTworzenie działkiDiamond_%28Gem%29.png

wkrótce...

 

Diamond_%28Gem%29.pngTworzenie RasyDiamond_%28Gem%29.png

Rase tworzymy poprzez wpisanie /f create nazwa

w przypadku problemów polecam /f help

 

Diamond_%28Gem%29.pngBudowanie StolicyDiamond_%28Gem%29.png

Każda rasa musi mieć wzniesione miasto będące stolicą

każda rasa może podnosić swój poziom dostosowując się do pewnych zasad

 

Diamond_%28Gem%29.pngRasy - PoziomyDiamond_%28Gem%29.png

Poziom 1 - Założenie rasy, przygotowanie terenu(claim), udzielenie zapłaty w postaci 3diaxow oraz zgłoszenie to któremuś z GM

Nagroda: Rozpoczęcie Zabawy w budowę stolicy.

 

Poziom 2 - Wzniesienie murów , wybudowanie co najmniej 3 nadających się do zamieszkania domków,

zapłata w postaci 5 diaxów , 4x64 cobblestone

Nagroda: Darmowy Enchant na +30 swoich itemków (3szt)

 

Poziom 3 -Zaplata 10 diaxow , 5 sztabek zlota 4x64 cobblestone

Nagroda: Możliwość brania udziału w wojnach.

 

Reszta wkrótce...

 

Diamond_%28Gem%29.pngWojnyDiamond_%28Gem%29.png

Wkrótce ....

 

Diamond_%28Gem%29.pngJak robić QuestyDiamond_%28Gem%29.png

Wkrótce...

 

 

 

Serwer Obecnie przechodzi mało przebudowę niektóre rzeczy mogą nie działać ( wszystko zostanie naprawione wraz z oficjalnym startem)

 

 

 

 

Zgłoszenie rasy wymaga podania nazwy rasy oraz podania minimum 3 członków. Do 5 sierpnia nie ma żadnych większych wymagani

 

Obecnie istnieją 2 Rasy ( Elfy - Orki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S Nabór na modów/ Adminów otwarty

;)

Opublikowano

czemu serwer jest off?

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Mała wpadka z ip, ( już poprawione )

 

 

Jako iż jest to rasa podstawowa tak jak i elfy dołączyć możesz poprzez wykonanie prostego Questa, dodatkową dostaniesz itemki na start w nagrodę ;)

 

Osoby którą będą posiadać własną rasę otrzymają również własne questy dzięki którym ich członkowie będą mogli zdobywać rangi . NPC zostają ulokowani w ich stolicy którą wybudują

Dopiszę może jutro więcej informacji o serwerze ;)

 

@

 

Jak spotkam was na serwerze to przydzielę was do tej grupy, jako iż serwer startuje oficjalnie za tydzień nie macie żadnych ograniczeń co do rozwoju miasta jedną rzeczą jakiej musicie przestrzegać to aby założyć frakcję której nazwa będzie waszą nazwą stolicy ( nie rasy ) Jak już coś zbudujecie to zrobię wam tam NPC żeby nowi mogli dołączać do waszej rasy ( oczywiście nie musicie ich wpuszczać do stolicy ;) )

Opublikowano

Dodałem cześć zasad odnośnie serwera , Serwer jutro ok 16 przejdzie sporą zmian ( na lepsze ) każdy z ciekawym pomysłem może się nim podzielić tutaj lub na pm

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...