Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Zrobiłem nowe konto i nie mam diamentów.


WbijamPoHackaxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam nowe konto, wbijam do gry chce sobie pozbierac diamenty, wlaczam mape a tu lipa. Nie ma diamentow, ani nic. A niezbierałem diamentów tym kontem. Wie ktos co z tym zrobic>?

"Nigdy się nie poddawaj, kiedy upadasz wstawaj! Błędy popełniają wszyscy i ja też... "

 

~ Fokus

Opublikowano

hehe;) zbugowałeś diamenty :) ale spokojnie jutro juz bedzie git;>

Opublikowano

nic nie wbilem, zalozylem nowe konto, 1 lv, ani 1 wyscigu nie jechalem, nie widze tego glownego diamentu (tego co swieci i w nim sa te mniejsze)

"Nigdy się nie poddawaj, kiedy upadasz wstawaj! Błędy popełniają wszyscy i ja też... "

 

~ Fokus

Opublikowano

no to mususz nabić 2 LVL :) i 2 wyścigi 1 OSOBOWE u każdkego kierowcy tak jest :) ZBIOERAM LAJKI :D

ZBIERAM LIKE !!!!!!

Opublikowano

@up

Moze pozwol modowi zadecydowac czy zamknacz czy nie.

Bo z tego co widze to ty nim nie jestes.

 

P.S. Mala ciekawostka do tych diametow.

Probojcie ostatni diamet zbierac przy wyscigu z ktorego dropia fajne czesci zazwyczaj sa to sprinty.

A efekty beda rozpoznawalne w czesciech ktore dostaniecie.

mr2xd.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...