Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę dodać sygnatury na MPC


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tjw. mam sygnature 600x200 więc powinno ją dodać a tu piszę że konfiguracja zapisana a sygnaturki niema.

 

Oto 2 ss'y:

 

1.To jak ją wklejam.

28664039.th.png

 

2.A tu jak piszę że zapisało a sygnatury brak ;/

66168969.th.png

 

Czy ktoś wie jak to naprawić? Z góry dziękuje daje lajki za każdą sensowną wypowiedź.

 

 

 

PS. Nie wiedziałem do jakiego działu dać więc dałem tu , jeśli zły dział przepraszam i proszę o przeniesienie do właściwego.

4602422ade673.jpg
Opublikowano

Może masz ją w złym formacie, który jest niedozwolony na mpc ? :>

A jakie są dozwolone próbowałem JPG i PNG.

 

Próbowałeś pare razy? Bo wiesz jak mpc chodzi od pewnego czasu... Albo może być tak jak up napisał ;)

Już chyba z 20 razy.
4602422ade673.jpg
Opublikowano

a ja wiem o co chodzi :)

Musisz wrzucić na tego imageshack i podać swój e-mail żeby otrzymać bezpośredni link do obrazka.

Kopiujesz ten link i będzie na 100%. Też tak miałem jak ostatnio sygne chciałem sobie wrzucić.

HBV27j.png

Opublikowano

A z imageshack tak?

Nie z mojego komputera bo zapisałem w Gimpie i od razu chciałem wrzucić a tu lipa nie da się
4602422ade673.jpg
Opublikowano

Dodajesz wpisując {IMG} tak? (Zamiast { } - [ ]).

Spróbuj dodać w tym temacie, ewentualnie zuploaduj na inny hosting, przykładowo bankfotek.pl, lub poproś admina o zedytowanie sygnatury.

 

@Edit

 

Nie z mojego komputera bo zapisałem w Gimpie i od razu chciałem wrzucić a tu lipa nie da się

 

Z komputera się nie da, musisz wrzucić na hosting, bankfotek.pl polecam.

Opublikowano

a ja wiem o co chodzi :)

Musisz wrzucić na tego imageshack i podać swój e-mail żeby otrzymać bezpośredni link do obrazka.

Kopiujesz ten link i będzie na 100%. Też tak miałem jak ostatnio sygne chciałem sobie wrzucić.

Ale ja wrzucam sygne z kompa a nie z imageshack.us ;)
4602422ade673.jpg
Opublikowano

Ale ja wrzucam sygne z kompa a nie z imageshack.us ;)

 

Nie rozumiem o co chodzi. Daj tutaj tą sygne do tematu jako załącznik to dam Ci kod który będziesz musiał wpisać w polu do edycji sygnatury i już bo widzę że kombinujesz jak koń pod górkę

HBV27j.png

Opublikowano

[img=http://www.bankfotek.pl/image/1294744.jpeg]

 

to wklej tam gdzie masz to pole do edycji sygnatury i bedzie ok

 

edit: no widzę że działa :)

HBV27j.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...