Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Co to znaczy? czy zabronili Snajperek Assasin'om?


zbychu kosa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm...może po to aby wprowadzić "coś nowego" albo procedure "anty spec" na OMA ;))

W tym ludzie nie mieli by leczenia więc jakoś fair by zostało.

Lub aby ten "łuk" robił furore, a gracze marzyli o snajperkach ;)

 

@2xDown

Fk off murzynie.

Pomocnik
Opublikowano

Też mnie to zastanawia to chyba COmbat Arms NA, i czemu w EU w zakladce Shop nie ma nic o Assassinie ?

Chciałem go zakupić a tu nic.

beztytuuhca.png

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!

 

╮(︿)╭

Opublikowano

Też mnie to zastanawia to chyba COmbat Arms NA, i czemu w EU w zakladce Shop nie ma nic o Assassinie ?

Nie ma go w sklepie

 

Narazie jest to wprowadzane na CA NA a na EU jeszcze nie wiadomo kiedy wprowdzą...

Są wprowadzeni tylko ich w sklepie nie ma...

 

Powiedz mi jakim cudem masz założonego speca i maskę na twarzy ? o.OxD xD xD

Bug

Opublikowano

To znaczy, że Assasyn - useless.

 

Assasin bez snajperki, what?

Wczoraj grałem tą kuszą to totalny nie wypał.

Opublikowano

Hmm...może po to aby wprowadzić "coś nowego" albo procedure "anty spec" na OMA ;))

W tym ludzie nie mieli by leczenia więc jakoś fair by zostało.

Lub aby ten "łuk" robił furore, a gracze marzyli o snajperkach ;)

 

@2xDown

Fk off murzynie.

 

łuk to gówno myslalem ze to bd jak snajperka ale bez scope tylko celownik

a tak wg. na chuj szyna taktyczna jak i tak tego gówna nie mozna modyfikować?

wiem ze na prawy sie wystrzeliwuje 5 strzal no ale lepiej juz tego scope zakurwic :D

NO PAIN

NO GAIN

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...