Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft4fun [4Fun] [premium:Nie] [PvP:Nie] [WL:Nie] [32 slotów] [Serwer:Dedykowany]


AleksoPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A.png

Nazwa serwera: Minecraft4fun

IP serwera: 31.186.84.50:25501

B.png

Rodzaj Serwera: RPG

PvP: Nie

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

Premium: Nie

Sloty:32

Biala Lista: Nie

Nether: Tak

Pluginy: Autorskie

Załoga: H@ RchGrav H@ Neik Admin FunkyLover Admin Krzysiu

C.png

Serwer powstał dzisiaj jest wielu graczy bardzo zadowolonych z atmosfery serwera administracja

szybko reaguje na każde ostrzeżenia MAMY NADZIEJE ŻE ZOSTANIECIE NASZYMI STAŁYMI GRACZAMI VIP KOSZTUJE 10ZL POSIADA KIT VIP MC 3 SETHOME I WIELE WIĘCEJ

 

 

a teraz kilka ss'ów z naszego serwera

 

 

spawnpost-690166-0-61654300-1343498180_thumb.png

 

 

 

nasz warp pustynia

post-690166-0-77900300-1343498234_thumb.png

 

 

 

i stacja

post-690166-0-85931200-1343498283_thumb.png

 

Na serwerze posiadamy plugin cars dzięki czemu można jeździć po naszych ulicach

 

Serdecznie zapraszam na serwer

Opublikowano

No administracja gra, pomaga kultura obowiązuję co tu dużo chcieć mob arena jest :D i się ciesze myślę że jeden z moich najbardziej ulubionych serwów

Opublikowano

Dostalem bana za mowienie prawdy o bugu ;)

wpiszcie tak

/warp nazwawarpa Nick

Mozna powkurzac admina xD lub gracza

(gdy jest full serwer dziala bug na // ;))

Dostałeś bana za to że potem groziłeś że włamiesz się na serwer

 

ref

Opublikowano

po pierwsze dostales bana ze sie wlamiesz sie na serwer gdyz to nie mozliwe

jakes dziecko chce sie pobawic a i dodam to ze to byl przoczony bug wiec zostanie naprawiony

Opublikowano

Po 2 kultura osobista zostawia wiele do życzenia

, twoja prawda proszę cie nie bądź smieszny, jestem graczem tego servera i wiem jak było bo grałem w tym momencie więc proszę cie nie kłam co ? daje ci to jakąś satysfakcje czy co ? nie ważne kłuć się z murem ...

Szkoda tylko ze inni gracze się nie wypowiedzą na ten temat

Opublikowano

Dubel:

http://www.mpcforum.pl/topic/679254-minecraft4fun-4fun-dedyk-nowl-nopvp-nopremium-24-slotow-liczne-eventy-posiadamy-serwer-ts3-zapraszamy/page__p__4893388#entry4893388

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...