Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam gry


Jano900

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam gry fps na taki komputer http://imageshack.us...eztytuufik.png/. Tak wiem komputer słaby zbieram na nowy nie pisać o tym. Tak jak wspomniałem ma to być gra fps nie o drugiej wojnie światowej ale coś bardziej terazniejszego ew. niedaleka przyszłość ale bez żadnych latających czołgów i karabinów laserowych. I żeby nie było żadnych zombie ani nic podobnego. Grafika to już mniejsza o to mam niedobór gier. Daję lajki za sensowne odpowiedzi. I korzystam z game booster więc gra może być odrobinę bardziej wymagająca.

Opublikowano

Ach tak to ma nie być mmofps tylko ew. jak cs z botami. Call of Duty to druga wojna światowa a 4 klatkuje. Medal of Honor też jakoś tak.

Opublikowano

Rainbow Six Vegas jest taktyczne a zapomniałem wspomnieć że taktycznych nie bardzo lubię, a po drugie nie ma szans na nawet 30fps.

Opublikowano

CS Source lub 1.6

Słyszymy i widzimy tylko to, co jesteśmy zdolni pojąć.

Opublikowano

W cs 1.6 grałem niedawno znudził się a z source mam bardzo dziwny problem. Komputer spełnia minimalne wymagania a na najniższych detalach + game booster i config klatkuje.

Opublikowano

Combat Arms miałem ale nie przepadam za mmofps a po drugie było z 15fps. Na skrótach się nie znam ale bf to chyba battlefield. Nie wiem sprawdzę. Cs 1.6 jak pisałem znudził się. A c0 i cz to chyba to samo nieprawdaż? Tak wiem jestem wybredny.

Opublikowano

ref

 

A znacie jakieś takie taktyczne jak np project igi 2?

 

Temat zamknąć można. Pobrałem grę którą podałem wyżej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...