Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polski serwer 1.3 [Survival] [premium:Nie] [PvP:Tak] [WL:Nie] [20 slotów] [Serwer:VPS] [REKRUTACJA NA [ADMINISTRATORÓW:ON]


mpcsaimon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A.png

Nazwa serwera: Polski serwer 1.3

 

IP serwera: 195.117.191.135

 

B.png

Rodzaj Serwera: RPG

 

PvP: Tak

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

Premium: Nie

Sloty:20

 

Biala Lista: Nie

Nether: Nie

Pluginy: Brak

:D

Załoga: TimeDay

 

C.png

Postawiłem serwer 1.3 byście mogli sobie po testować :P

PILNIE POTRZEBUJE ADMINISTRATORÓW

:)

 

TUTAJ MOŻECIE POBRAĆ KLIENTA 1.3 :


http://assets.minecraft.net/1_3/minecraft.jar

 

gen.png

Opublikowano

heh, zabawne. Niestety nie ma jeszcze oficjalnej wersji Minecraft 1.3, posiadasz wersję pre-release...

Czy gdzieś napisałem że to oficjalna wersja ?

Zabawne jest twoje nabijanie postów :)

Opublikowano

Zabawny jesteś Ty. "Zrobiłem go, żebyście mogli sb potestować" Cool Story Bro. Czyli liczę od cb, że bd robił serv dla każdego snapshota ^.^ Potestować co? 1.3? Nie ma jeszcze 1.3 -.-

76561198055299373.png
Opublikowano

Zabawny jesteś Ty. "Zrobiłem go, żebyście mogli sb potestować" Cool Story Bro. Czyli liczę od cb, że bd robił serv dla każdego snapshota ^.^ Potestować co? 1.3? Nie ma jeszcze 1.3 -.-

Ty jesteś tępy aż m cie szkoda

 

Jak byś nie widział wyszło 1.3 ;)

Opublikowano

Jeżeli nie znasz języka angielskiego to nie pisz bzdur.

Mojang udostępniło w ostatnim artykule wersję minecraft 1.3 prerelease, czyli wersji wstępnej.

Więc nie wtykaj ludziom głupot.

 

Link masz do tego snapshota, gdyby wyszedł już pełny klient 1.3 wystarczyło by kliknąć w Update ;)

 

A zapewne wersja twoje bukkita to 1.2.5 R5.0, bo na pewno nie 1.3!

Pierdol pierdol ja posłucham i spam dalej ;x

 

 

Pisze 1.3 ? o reszty zapomniałem dopisać :D

Zapraszam na serwer :D

A pliki są pod 1.3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...