Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Wyceniamy konta do innych wersji


Gość patrykkos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to nie ma sensu..... Na fg strasznie latwo wszystko zrobic i wgl. Wiec to nie jest jakis wyczyn miec np. Kalacha lub srebrna belke

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Według Ciebie inne wersje to tylko Crossfire FG ? Bo mi się wydaje, że nie za bardzo.

Opublikowano

sorry nie widzialem ze do innych.....ok jak do innych to ma sens lecz do FG wysoko nie powinny byc wyceniane

nieregulaminowa sygna

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja zacznę (aktualizacja)

 

Ranga :

 

Captain (3)

 

Bronie :

-ak47

-m4 elite

-awm

-m4 bronze (166dni)

-aug A1

-2x mauser

-anaconda

-p228 Camo

Dużo broni czasowych

 

Characters :

-MOS

-SPOP

-GHOST

-SWAT

-SAS

-OMOH

 

GP = 20k

eC = 13

Kupony = 21

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Chciałbym ponownie prosić o wycenienie mojego konta , teraz jest ono troszkę "ulepszone"

 

Ranga : majorw.png

 

Bronie :

- Veresk

- Bizon

- Micro Galil

- MP5

-Dual Desperados

- AK - 47

- Beretta AR-70

- K2

- M16

- M4A1 CUSTOM !

- M4A1

- M4A1 Bronze (122dni)

- TAR21

- Famas

- Steyr Aug A1

- AWM

- AWM Red Dragon (60dni)

- M60

- Anaconda

- 2x Deagle

- Mauser 1896

- P228 CAMO !

- M9

 

Postacie :

MOS , SPOP , GHOST , GSG9 , SAS , SWAT , OMOH

Wyposażenie :

- berret majora 30dni

- plecak majora 30dni

- gogle majora 30 dni

 

GP - 30k

EC - 0

 

Nick w grze : ReadMagazine

Opublikowano

Oj read read :D...

Serio chcesz sprzedawać konto?

Jkbc to pisze "Esperar" z CFFG ^_^

Nie warto ale powiem szczerze...Konto naprawde robi wrażenie :)

A tak do ceny...to nie wiem po ile zejdzie konto.

Nie mam przykładów żeby ci powiedzieć ;/

 

//skoro nie masz niczego sensownego

do powiedzenia to najlepiej w ogóle nie pisz

mca.png
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...