Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy BF3 pójdzie na starszej wersji konsoli?


Koxik02

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym się dowiedzieć czy gra Battlefield 3 na Xobxa 360 odpali na tych starych wersjach konsoli . Chodzi mi czy bendzie coś trzeba instalować czy nie . Gdyż Xboxa 360 można kupić juz od 200 zł za Premuim . I czy między wersją Premium a Slim będzie jakas różnica graficzna . Z góry dziękuję .

Opublikowano

Nie nie będzie żadnej różnicy. Jedynie różnica w głośności w pracy jak i w chłodzeniu ;)

 

Tak BF 3 odpali na każdej konsoli xbox 360.

Maruusek.png

Opublikowano

Dziękuje bardzo :) A jeszcze cos , bo ten Xbox 360 Premium kosztuje te 200 zł i gra 200 zł ale słyszałem ze w Xboxach wystempuja te czerwone diody ;/ . Da sie tego jakos uniknąć ?

Opublikowano

Te czerwone diody to RROD (Red Ring Of Dead - czerwony pierścień śmierci). Szansa na uniknięcie RROD'a to kupienie najnowszej slimki w której jest to praktycznie wyeliminowane. Chyba miałeś na myśli konto premium.

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

Ok THX za wszystko .

 

Chodziło mi o to że Xbox 360 Premium ( wersja konsoli ) kosztuje w sklepie nowy 200 zł .

Opublikowano

;o myślałem, że 2 stówy to będzie arcade, ale premka... Ale i tak lepiej wydać więcej i mieć slimkę :)

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

Po co mam kupywać slim jak ja chce tylko w 1 gre zagrac i to jeszcze zaraz wyjdą następcy Xboxa 360 i ps3 :D . A jak juz cos to bym kupił PS3 bo ten internet w Xsie płatny ale az o 700 zl tanszy Xbox jest :D Ok dziękuje za wszystko .

 

I jeszcze chciałbym wiedzieć czy wersje arcane i core są starsze czy nowsze od wersji Premium ? Bo wiem ze Slim jest najnowsza .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...