Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prison Break [40 slotów] [ogarnieta nowa administracja] [kolejna odsłona] [Nowy typ rozgrywki]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciał bym wam przedstawić

Serwer:

Nf3i2.gif

 

 

 

Jest to tryb rozgrywki skupiający się na pobyciu w więzieniu się na terenie zamkniętego

obiektu więziennego i pracowaniu na nim w zamian za pieniądze dzięki którym możemy się wykupić

 

Już jutro albo pojutrze zostanie oddane do użytku nowe więzienie

 

 

 

System rang i ceny

Szmak - ranga podstawowa

 

Wafel - 15000

Tlusty - 35000

Elita - 60000

 

Wolny - 100000

 

Vip - Sms (cenę się jeszcze zobaczy)

 

 

IP SERWERA

prison.mefcraft.pl

 

 

Opis poszczególnych rang

Szamak -

Początkowa ranga może kopać bruk i drzewo i łowić ryby a następnie je sprzedawać

 

Wafel -

1 awans po szmaku może kopać sandstone i dirt i łowić ryby

 

Tlusty -

2 awans po szmaku może kopać netterack , gline , łowić ryby

 

Elite -

3 Awans po szmaku może kopać netterack , gline , łowić ryby i zbierać trzcine

 

 

Strażnicy !

 

Starażnik I

 

Strażnik II

Strażnik III

 

Strażnik IV

 

 

Należy pamiętać o jednej bardzo ważnej zasadzie

Nie bijemy się mieczami przy strażnikach

 

W przeciwnym razie zostaniesz poproszony o miecz

jeżeli nie oddasz w ciagu 5 sekund zostajesz zabity lub zjailowany

 

 

 

Administracja Serwera:

Admin

Kaboom

Technik

Glinczer

Opublikowano

Chciałbym zgłosić podanie na strażnika

 

Imie: Paweł

Lat: 14

Zainteresowania: Gry ,piłka nożna ,ręczna,koszykówka, jazda na rowerze i wiele innych

Dlaczego ja? : Lubie te klimaty ,ale ciesze się gdy moge cos wiecej od innych .Dlatego wlasnie chce być strażnikiem :

Nick: mechowek

Opublikowano

CHcialbym zglosic podanie o straznika

 

Imie:Wiktor

Lat:13

Zainteresowania:gry(oczywiscie minecraft :D),pilka nożna,taniec

Dlaczego ja:lubie byc straznikiem i kreca mnie klimaty bycia straznikiem i pilnowac gronych wiezniow

nick:cebulka

Opublikowano

Nie przyjmujemy podań na razie , musisz być przynajmniej jako elita żeby być strażnikiem

Opublikowano

Uwaga ważna informacja

Nasz serwer wspiera texturepack

Johnsmith

 

Pod ten TT został zrobiony nowy jail

 

Prosimy o zaopatrzenie się w ten texturepack już dziś

^^

Opublikowano

Nie polecam serwer lipny niewarty zauwazenia w poprednim temacie bylo 90% negatywnych wypowiedzi 10%pozytywnych <----te pozytywne to administracja serwera tu bedzie tak samo,pozatym wiekszosci ludzi nie dziala ip...

Opublikowano

Są nowe cuboidy i przecież pisze ze nowe wiezienie dlatego to na starym jest jeszcze pvp

 

Poczekajcie na nowe wiezienie

 

2 sprawa ten serwer przejęliśmy dopiero co od H@ co na maxa serwer olewał i dopiero go próbujemy ogarnąć do stanu używalności

  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...