Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FallCraft Serwer Survival/Frakcje 14 slotów(rosną)


Fallconik :P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngFallCraftDiamond_%28Gem%29.png

1337427196-U363900.png

 

de2zjo.gifAdres IP: 188.165.224.127:25036

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival/Frakcje

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 14/może być więcej

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

de2zjo.gifRekrutacja TEAM'u: --

 

1337427292-U363900.png

[HA]FallconMiner

[Admin]MissLiv

 

[Mod].....

 

Witam

Chciałbym zaprosić wszystkich graczy na serwer Survival/Frakcje,serwer jest Dedykowany inaczej jest 24/7,jak na razie jest 14 slotów,ale gdy wy będziecie wchodzić na serwer sloty będą rosnąć.

Administracja jest miła i przyjazna i przestrzegają zasad ortografii :), również są mili gracze,są też ciekawe pluginy,i też budowle.Spawn jest tradycyjny jak to z pvp :),z czasem na serwerze będą się pojawiać ciekawe budowle,i też wasze pomysły,możecie przysyłać lub pisać na /msg FallconMiner,jeśli jakiś pomysł mi się spodoba postaram się go zrealizować.

Tak więc zapraszam wszystkich użytkowników mpc forum :),wbijać :D

 

Więc tak jak pisałem

Miłą ogarnięta administracja,oraz wiele ciekawych miejsc do zwiedzania :P

Opublikowano

Cała załoga administracyjna jest full

Tak więc proszę nie wchodzić i od razu pytać się w takim stylu

Mogę moda.op.game mode,admina,vip-a itp...

Tacy gracze będą banowani na 3 godziny ...

Opublikowano

Server Fajny Mila Administracja Pomocna 0 Lagow Zapraszam Wszystkich Na server :)

 

Ogarnijcie Gracza Kondziuszko -,-

FACE PALM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...