Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DiamondTeam [Hardcore] [premium:Tak] [PvP:Tak] [wl:Nie] [25 slotów] [serwer:Dedykowany]


Diamond Craft

DiamondTeam  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze?

    • tak
      3
    • nie
      1
    • maybe
      1
  2. 2. Fajna prezentacja?:D

    • tak
      1
    • nie
      1
    • moze byc
      3
  3. 3. W??czy? serwer dzi? czy jutro

    • dzis
      5
    • jutro
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: DiamondTeam

 

strzalka.gifIP serwera: s12.mineserv.eu:46421

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: Hardcore

 

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

 

strzalka.gifPvP: Tak

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

strzalka.gifPremium: Tak

 

strzalka.gifSloty: 25

strzalka.gifBiala Lista: Nie

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifPluginy:AnitBot,AntiCheat,ChatManager,CommandBook,Ehardcore,Essentials,Factions,ModifyWorld,PermissionsEx,WorldEdit,WorldGuard,Ichat.

 

strzalka.gifZałoga:Kacp3rosik,Snick33rs

 

 

D.png

strzalka.gifNewsy:

-Ranga Leader może założyć Gildię co wiąże sie z /f home ; ] Ranga ta kosztuje 6zł

-Ranga vip - dostaje co tydzień 20 zelaza i 5 diaxów jak przesadziłem z ilością to piszcie śmiało i jest za 6zł

-Ranga Super vip - dostaje 2x tyle co vip czyli 40zelaza 10 diax co tydzien i jest za 11zł

-Jest zrobiona zajebista świniarnia , nether , zasady, /kits start itd..

-Dużo nowości wystarczy wejść na serwer ; ]

- Uwaga za kazdego zwerbowanego gracza jest 1diax

-za reklame jest tez 1 diax

- za prezentacje na youtube jest 5diax;P

- Gracz zwerbowany musi potwierdzic tzw: werb

- A i jak ktos bedzie chciał to admin moze tp na spawn.

POZOSTAŁE TEMATY O SERWERZE PROSZE ZAMKNĄĆ!!!!

NO TERAZ JUZ NORMALNIE JA WROCILEM

DO DOMU NET NAPRAWIIONY I DRUGI ADMIN

TEZ JUZ JEST OD TERAZ POSTARAMY SIE

ABY ZAWSZE KTOS BYL NA SERWERZE

CZEKAMY NA LUDZI :*

Opublikowano

ZApraszam :P


Pomogłem daj like :>>>
Jeśli ty mi pomogłeś na pweno dam ci like nie martw się :>>>

Opublikowano

Tak zapraszamy , lecz już sie wkurwiam bo moge nie wyrobić sie na 18 :/

Piszcie czy jak sie nie wyrobie na 18 a naprzykład na 19 to mam włączyć już serwer czy dopiero jutro z rana

Dlatego sie nie wyrobie bo te pierdolone mineserv szfankuje

wybaczcie ale padła im baza; ( a ja już prawie zrobiłem skrypt sms

tzn kupiłem :D

Opublikowano

Kochani jest pewien bug ktorego ja za chiny ludowe nie potrafie naprawic ;/ chodzi o to ze gildie moze zakladac kazdya nie Leader jak ja bym chcial , za pomoc mozna otrzymac 10 diaxow :) czekam!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...