Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] może ktoś zrobić serwer metin2 hamachi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem... Może błędy robisz pisząc questy? ;) Popracuj nad ortografią bo szkoda patrzeć na to prUbuje i w[spacja]ogUle...

No i polecam zrobić wszystko wg. dostępnych poradników to powinno pójść... ;)

Opublikowano

hmm pewnie nowy w tym , zrób sb na początek serwer na plikach takiniesmialy łatwe w edycji i masz prawie all juz zrobione wystarczy trochę zmodyfikować systemik dodać parę itemkow i zmienic handlarzy , masz tu link do plikow na dole masz filmik co i jak : http://www.mpcforum....taki-niesmialy/ a jezeli nie wiesz jak zmienic handlarzy czy pododawac masz nasze kochane MPC ^_^ , powodzenia

 

a jak bedziesz na serio chcial isc na latwizne to sb wgraj Rykox v2 na serwa masz go pod tym linkiem : http://www.mpcforum.pl/topic/645295-dlpliki-serwerowe-by-rykox-v2-pod-priv-exp-normal/ tu tez masz co masz zrobic ;)

 

Dziekujemy takim osoba jak Niesmialy i Rykox , gdyby nie oni polowy serwerow hamachi by nie bylo xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...