Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapraszam Na Server Frebulid Start 17.07.2012 Zapraszam ! [Dedyk]


Goldenso

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

Nazwa serwera: GoldCraft

 

27.07.2012 - START

 

iP s11.csrv.pl:40827

 

 

 

P.png

 

Rodzaj Serwera: Frebulid

plaska maPKA I SURVIVAL MAPKA

 

Hosting Serwera: Craftserv.pl

 

PvP: Tak

 

Potwory: Tak

 

Zwierzeta: Tak

 

Premium: Nie/Tak

 

Sloty: 10 jak kasa bendzie to bendzie 20/40

 

Biala Lista: Nie

 

Nether: Tak

 

Pluginy: uu duzo

 

Załoga:

Wlasciciel(Darkiwanek)()

HeadAdmin(Edinho)()

 

Paczek.

 

 

D.png

 

Cześć!

 

Dzisiaj chciałbym zapowiedzieć Ci Na nowy serwer MineCraft typu Frebulid

Nad projektem pracujemy od około dwóch tygodni.

Chcemy by na starcie wszyscy byli zadowoleni.

Wy, jako gracze oraz My jako załoga.

W tym momencie polecamy rejestrować się na forum, dlaczego?

Na początku będziemy poszukiwali kilku moderatorów,

niestety - osoby bez aktywnego konta na forum aktualnie zostają odrzuceni.

Powody tego, poznacie gdy uda wam się wstąpić w szeregi ekipy NewCraft

Opublikowano

Pozdro dostałem bana za xray! a sam daje itemy innym graczą 0/10

 

@edit

 

ps on ciągle mnie kick dlatego że nie umiał wpisać nicku mojego kolegi Cz4rt3k pozdrawiam zwiad123 i Cz4rt3k

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

ahahh cioto glupia mam twoje screen hahahahahahaha ale debil z cb kurwa spadaj frajerze

 

mam twój nawet ekwipunek czit nara

Pozdro ciekawe czy taki kozak w realu na necie sie cyka

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Slaby serwer nie polecam dostalem bana za to ze zalogowalem na serwie czasie prac na serwerze

Aha i bana za coś takiego dostałeś to mogli dać kick i powód a nie ban szkoda mi tego serwera napisz opinie

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Opinia Serwera.

HeadAdmin ma zryta banie

Podejrzewa Mnie i kolege o x-raya

co nie znaczy ze mamy , tego hacka.

Po 2

Wlascicielu ogarnij kadre administracij

szczegolnie Ediho czy jak mu tam bylo

Po 3

Ten twoj HeadAdminek

Daje itemki dal mi 64 Diaxy bloc

ale jeszcze wczesniej podejrzewal

mnie o x-ray , poczym gdy dal mi bloczki diax

zbanowal mnie .

Serwer Nie ogarniety przynajmniej HeadAdmin

~Cz4rt3k

911001425911918417398.jpeg

Opublikowano

Opinia Serwera.

HeadAdmin ma zryta banie

Podejrzewa Mnie i kolege o x-raya

co nie znaczy ze mamy , tego hacka.

Po 2

Wlascicielu ogarnij kadre administracij

szczegolnie Ediho czy jak mu tam bylo

Po 3

Ten twoj HeadAdminek

Daje itemki dal mi 64 Diaxy bloc

ale jeszcze wczesniej podejrzewal

mnie o x-ray , poczym gdy dal mi bloczki diax

zbanowal mnie .

Serwer Nie ogarniety przynajmniej HeadAdmin

Potwierdzam twój post niech ogarną administracja i wgl się chyba biedny adminek wkurzył 'Edinho' zrobił stop serwera

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Dostałem bana powód'masz x-ray ogar frajer' polecam zabezpieczcie serwer przed bugami

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

ahahh cioto glupia mam twoje screen hahahahahahaha ale debil z cb kurwa spadaj frajerze

 

mam twój nawet ekwipunek czit nara

 

No powiem ze chyba nie wejde na server................................ nic dodac nic ujac.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...