Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy] Start od Nowa , jak mam zacząć wszystko .


xxXGAJOSXxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Jest taka sprawa ze nie grałem w Dark Orbit już z rok i jak ostatnio wszedłem to się przeraziłem dodali masę rzeczy , dodatków , STATKÓW, i nic nie ogarniam .

 

Postanowiłem polatać i po 5 minutach moja vega padła ...

 

Więc stwierdziłem ze to już nie te czasy kiedy siedziało się całe dzień przy kompie i biło krychy , ze trzeba w końcu napisać do speców od botów itp.

 

Stwierdzając ze MPC to najlepsze forum do takiego czegoś napisze tutaj

 

Wiec poszukuje jakiegoś bota zbierającego skrzynki , i bijącego alieny . I żeby był za darmo . I troszkę tak testowany przez was.

 

Wiem wiem napiszecie poszukaj sobie w tutach itp ale nic z tego nie ogarniam , potrzebuje jakiegoś tuta dla całkowicie zielonych graczy .

 

Jeśli możecie pomóżcie , pewnie jako specjaliści od tego zaraz mi doradzicie

 

Z góry dziękuje Gajos

 

 

PS. Jeśli chodzi o bota to bardzo proszę żeby był darmowy i taki troszkę łatwy w obsłudze . I nie hejtujcie mnie albo coś ;]

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Jest bot bijący alienki i zbierający skrzynki tylko że trial.Kbot ma traila tylko 1 raz 24h ,Ibot tak samo.A PBDO bot ma 1h codziennie tylko że trzeba się męczyć z taskami.

Opublikowano

Nie ma całkowicie darmowego na boxy i alieny. Tak jak kolega napisał tylko I/Kbot PBDO-bot i boxy bot. Ten ostatni jest za darmo ale zbiera tylko boxy.

 

Niestety. Ale lepiej wydać 50zł na kbota i odrobić to w uri w ciągu 3-4 dni :)

sygnacu.jpg

Opublikowano

Tylko że wiesz trzeba miec te 50 zł ;/ tak żeby wydac na gre .

 

To czyli ze co jedynie bot na zbieranie boxów jest free ??

 

to podajcie link ;] moze starczy xD zawsze to cos

 

Dobranoc ;] do jutra .

175001456602037225492.gif

Opublikowano

KBot nGG - 26.69 zł PSC.

Ew. zostaje Boxybot - Narzędzie do zbanowania swojego konta xD

Opublikowano

Ja polecam boxybota. W sobote robi wrotka to akurat+ trial i/kbota z którym można np. pet'a naexpic (choć w boxy jest możliwość włączenia go na wrota)

Opublikowano

Niewiem dlaczego tak jest ale kbot/ibot/Pbdo bot szybciej zbiera niz BoxyBot kbotem mozna wyciagnąć w godz 3 k boxy 2k cięzko vegą na złotku

Pomogłem ?? To daj Lajka :)

Opublikowano

Jak ... kbot jest po 60 zl a nie po 27 zł .. nobkiller co ty wymyślasz

 

To Ty wymylasz, jest za 26.69 zł, tylko u polaka za tyle nie kupisz

Jeżeli pomogłem, nie bądź żyła, daj

 

like, to nie gryzie :)

Opublikowano

KBot nGG - 26.69 zł PSC.

Ew. zostaje Boxybot - Narzędzie do zbanowania swojego konta xD

 

Tak, narzędzie do zbanowania...

Ja odkąd skończył się crack do ibota na 2 kontach na boxybocie bocę około 8-12h/dziennie, z 5-10 nocek(w sensie, że 2 dni i nocka) zaliczyły konta i 0 ostrzeżeń.

Więc albo jestem pro fartem, albo Ty się nie znasz^^

P.S. to pierwsze może być, bo znajomy dostał ostrzeżenie po 2 miesiącach na bocie^^

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

 

Tak, narzędzie do zbanowania...

Ja odkąd skończył się crack do ibota na 2 kontach na boxybocie bocę około 8-12h/dziennie, z 5-10 nocek(w sensie, że 2 dni i nocka) zaliczyły konta i 0 ostrzeżeń.

Więc albo jestem pro fartem, albo Ty się nie znasz^^

P.S. to pierwsze może być, bo znajomy dostał ostrzeżenie po 2 miesiącach na bocie^^

 

Nawet nie sugeruj skarbie że on się nie zna.

 

--

ew, topic , nic nie ma za darmo. Kbot ale to licencję musisz posiadać, boxy bot może ale nie na długo free.

Opublikowano

Jak ... kbot jest po 60 zl a nie po 27 zł .. nobkiller co ty wymyślasz

Jak kupujesz na allegro to kosztuje to 60 zł ...... jak samemu to 27 :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...