Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Battlefield 3 Zacinki na różnych detalach po czasie.


Kulik6445

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poSIADAM BF3 i jakie bym ustawienia nie ustawił od Nawet ultra to na niskie gra się i tak zacina.

Procek : AMD Phoenom II4 955 3.20GHz

Karta : GTX 285 2GB

Ramy : 4GB

System Win 7 64bit

Zasilacz 560.

Gdy odpalę sobie PC po długim czasie gdy jest zimny pogram z 20 min nagrzewa się chodzi głosniaj i ścina ? Jak myślicie czy wymiana chłodzenia procka coś da na :

SilentumPC Fortis

 

http://allegro.pl/silentiumpc-fortis-he1225-775-1156-1366-am2-3-oc-i2511343499.html

 

 

PROSZĘ O POMOC DZIĘKI :)

Gość Zacieszynka
Opublikowano

Podaj temperatury programem Speed Fan i podaj CPU , GPU i HDD. Jeżeli masz płytę główną od GIGABYTE ,to ściągnij EasyTune 6 i w zakładce SMART kliknij ADVANCED i podkręć na 40 stopniach na 100% (na dole Ci bd pisało)

 

 

 

Licze na Lajka :)

Opublikowano

przed grą w BF3

GPU : 59C

CPU: 51C

LOCAL: 51C

REMOTE 2 : 51C

Temp1: 40c

temp2 : 44c

temp3 81c

HD0: 27

core: 48c

 

Po 2 rundach po 25 min w bf3

 

GPU : 84C

CPU: 77C

LOCAL: 68C

REMOTE 2 : 77C

Temp1: 45c

temp2 : 64c

temp3 81C

HD0: 31C

core: 67c

Opublikowano

W Easy Tune 6 jest

(niebieska kropka) Fan Speed % RPM CPU TEMP

(żółta kropka) Fan Speed % RPM CPU TEMP

gdzie to wpisać ? a i save nie działą

Gość Zacieszynka
Opublikowano

@up Nic nie wpisujesz tylko ustawiasz tymi kropkami.

 

Podkręcałeś grafikę i procesor ? Jeśli tak ,to musisz je odkręcić bo Ci się przegrzewają.

 

Jak ci pomoże EasyTune 6 to i tak musisz wymienić chłodzienie GPU .

Opublikowano

CPU: 51C

 

W idle taka temp? Ja na 955BE mam 29*C w idle.

 

CPU: 77C

 

To o 15*C za dużo dla tego CPU. Dla niego jest wartość maksymalna 63-65*C.

Gość Zacieszynka
Opublikowano

Ja się nie znam za bardzo na wiatrakach :D ,ale podkręć te wiatraki i będzie OK . A wiatrak wymień na grafice...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...