Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak nie stracić konta przez liczne kradzieże


Shacky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejo. Jak pewnie zauważyliście ostatnio coraz więcej tzw. Hackerów próbuje dostać się do naszych kont. Kilka dni temu stałem się ofiarą dlatego dzisiaj wam pomogę. W tym poradniku opiszę jak skutecznie zapobiec kradzieży konta.

 

 

Zaczynajmy :

 

Po 1. Nigdy nie podawaj loginu a już szczególnie hasła innym

 

Po 2. Nie pobieraj botów / hacków oraz innych plików bez przejrzenia skanu ;)

 

Po 3. Nigdy nie dawaj takiego samego nicku jak Nazwa konta ( tzw. Login )

 

 

Jak już wszystko wiecie to przejdę do konkretów.

Aby nie stracić konta najlepiej zabezpieczyć je na emailu którego praktycznie nie da się shackować. Taką pocztą jest Gmail z Funkcją ,, Dwuetapową "

 

Opiszę wam jak założyć pocztę Gmail ;)

 

Zaczynamy :

 

1 . Wchodzimy na www.google.pl a następnie wybieramy tą zakładkę :

 

99514595.png

Shot at 2012-07-26

2 . Klikamy Utwórz Konto w prawym , górnym rogu przeglądarki ;)

3 . Wypełniamy tak jak ja , z małym wyjątkiem : oczywiście swoimi danymi ;) :

55912996.png

Shot at 2012-07-26

4 . Akceptujemy regulamin i przechodzimy dalej ;)

5 . No ciekawe jak was widzą inni ;). Dajemy ,, Następny Krok "

6 . Klikamy ,, Przejdź do konta Google "

7 . Następnie tak jak na zdjęciach ;) :

35434977.png

Shot at 2012-07-26

16825097.png

Shot at 2012-07-26

70128033.png

Shot at 2012-07-26

 

51434754.png

Shot at 2012-07-268 . Wpisujemy swój nr. Telefonu i czekamy na sms

9 . Przepisujemy kod jaki dostaliśmy

10 . Zmieniamy adres email konta z starego na nowy

11 . Cieszymy się bezpieczeństwem ;)

 

Jutro dodam kolory itd.

Liczę na liki.

Jeżeli macie jakiś problem piszcie pod tematem

Opublikowano

Fajne :P.Ale mam takie pytanie.Poco podajesz swoje Imie i Nazwisko a potem robisz screeny i wrzucasz na forum???.Jak nie to sory :D

 

 

@Down No pozdro dla takich ludzi którzy chcą mieć kolorek koło nicku

 

 

A pozatym dzięki za pozdro ;)

1340225732-U353817.png

Sygna by Vantos

:) Thx :P

 

Beliar12 najlepszy Mod!

 

 

Members|Kid Mod Nostale|Moderator Nostale

 

Opublikowano

ahh, jutro zmienię ;). Teraz nie mam czasu.

PS. Wiem że pewnie nie przypniesz ale warto spytać ;), przypniesz? ;p

 

To mój 1 TuT więc proszę o wyrozumiałość ;)

 

(lecę w rangę MENTORA więc muszę się starać ;))

 

@UP N0 pozdro dla ciebie. Nie chcę mieć kolorku bo jak bym chciał to bym był Modem. Mentor to coś do czego trzeba się przyłożyć , chcę poprostu sprawdzić czy dam radę

Opublikowano

No to jest jeden z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów, chociaż są tak ogarnięci ludzie że nawet nie wiedzą że np. za tydzień kończy się im umowa, albo zgubili telefon...

Shacky, na mentora trzeba się wykazać, dużą aktywnością, wieloma dobrymi i przydatnymi poradnikami.Z tego co widziałem jak SPAT starał się na Mentora chyba byłem zamurowany.Ale no cóż powodzenia.

kunshi.jpg

 

Sygnatura jest mojej roboty <3 Chcesz podobną ? :)

Opublikowano

Super! leci +

 

 

 

//Spam 5% //szymek111

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Podpiąć raczej nie możemy. Obecnie pracuje razem z zarządem nad powstaniem sub forum ,, Poradniki "

 

W celu oceny z waszej strony zapraszam do działu sugestie i ocenienia co myślicie o naszym Sub Forum

 

Link :

http://www.mpcforum.pl/topic/687258-sub-forum-poradniki-w-nostale/

jigorus.png

By Harukimisu

W sumie to nie zawsze. rezygnuję z posady Moderatora. Dzięki za wszytko i powodzenia...

Jeszcze kiedyś wrócę więc nie liczcie że się mnie tak łatwo pozbędziecie ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...