Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka karta graficzna najlepsza do 700zł?


ZatrutyPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak mam pytanie jaka karta graficzna będzie najlepsza do takich gier jak Diablo III Battlefield 3. Maks ile mogę dać za kartę to 700zł. Piszcie swoje propozycje.

Opublikowano

Jak chcesz już kupować jakąś tam kartę graficzną to podaj resztę sprzętu, bo musimy wiedzieć czy ma sens x karty montować u ciebie w komputerze.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Procek intel core i5 2500K

Zasilacz 600W Areocool

Karta graficzna Ati Radeon HD6850 1GB

Ram 2x4 Gb

Karte mam nawet ok ale chcę lepszą

Opublikowano

nie poczujesz dużej różnicy pomiędzy 6850 a 6870, według mnie lepiej jest trochę dozbierać np. do radeona hd7850.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ps. up brawo, podawać link do aukcji zakończonej 9 lipca -.-

1377531174-U173186.png

Opublikowano

nie poczujesz dużej różnicy pomiędzy 6850 a 6870, według mnie lepiej jest trochę dozbierać np. do radeona hd7850.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ps. up brawo, podawać link do aukcji zakończonej 9 lipca -.-

 

 

to był tylko przykład :O

hohohehehohohihihehehohohuhu

Opublikowano

Ja mam inny pomysł. Kup drugą taką samą kartę graficzną i połącz ją w układ CrossfireX, o ile twoja płyta główna obsługuje.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

TPA:

 

Chcesz, żeby autor oszalał przez mikro-przycięcia, niezgodne gry z CF, spadki FPS'ów etc? (przykład: WIedźmin 2, gdzie CF/SLI daje może przyrost 25-30%, gdzie w innych grach ponad 70-80%). Ja po pozbyciu się SLI 560Ti 448 nie chcę już mieć dwóch kart (tyle problemów), że lepiej kupić jedną PORZĄDNĄ i MOCNĄ kartę niż babrać się z tym.

Opublikowano

no, czyli tak jak mowilem, lepiej dozbieraj do 7850 i będzie spoko, bo na słabszą nie opłaca się wymieniać

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Co ty z tym 7850 się uwaliłeś? Autor może szukać równie dobrej 570 lub 470/480. 7850 ma wydajność 3-4% niższą niż 6950, a 6950 konkuruję z 470, a gdzie tu 480/570 ;D

Opublikowano

no bo w tej cenie nie ma nic lepszego, a 570 to juz troche stara karta, w dodatku żre więcej prądu i jest drozsza od 7850

 

 

i jeszcze 7850 mozna fajnie podkrecac ^_^

1377531174-U173186.png

Opublikowano

470/480 Jeśli już chce ją to albo jakąś używkę wychaczyć albo dozbierać

Kasę chcesz to sprzedaj obecną kartę , słaba ona nie jest więc troszkę zgarniesz

Opublikowano

have fun :

 

http://allegro.pl/msi-oc-gtx570-gwarancja-grudzien-2013-i2504869897.html

 

Jeśli 200zł taniej to dla ciebie drożej to chyba coś jarałeś. Dlaczego, jak wychodzą nowe karty to starsza seria idzie w niepamięć, choć jest nadal bardzo dobra? Zobacz sobie jak 570 radzi sobie w BF3, a jak 7850. Dzieli je 15 FPS na korzyść 570. Do tego CUDA przydaję się w renderze filmów/grafiki.

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Radeon_HD_7850_i_7870_-_test%2C_cena_i_opinie-4422/strona/16907.html

 

Proponuję też zerknąć na stronę testu "Podkręcanie i pobór energii" Fakt faktem, że 570 potrzebuję więcej papu, ale za wydajność się płaci. Zobacz też, że dopiero po o/c 7850 przegania 570 o 5-8FPS, a 570 też można nieźle zocować(praktycznie każda zrobi 900MHz) i bye bye. Wynik prawie jak 580 :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...