Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź Serwera CrystalCraft [Survival + Frakcje] [Potrzebny grafik, programista] [Podania na Moderatorów oraz Bobów]


PeN21314

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich,

w kolejnych podpunktach wyjaśnie co i jak.

 

Opis: Planuje otworzyć serwer Minecraft'a oczywiście dedykoway, lecz będę do tego potrzebował grupkę osób która mi w tym pomorze.

 

Potrzebni będą:

 

Programiści:

-programuje pluginy

-zajmuje się poprawnością chodzenia serwera

 

Graficy:

-wykonają grafikę na strone www oraz na forum

-będą wykonywać prace zlecone przezemnie (prace graficzne)

 

Moderatorzy (szablon podania) :

-wiek

-staż w minecrafcie

-komunikatory

 

Boby:

-będą przygotowywać mapy oraz budynki potrzebne na eventy

 

Cel Serwera: Dać przyjemność korzystania z serwera oraz zysk.

 

Z wybraną przezemnie ekipą będzie miła atmosfera serwerowa oraz przyjemność z gry.

 

Przyjmę tylko 2 lub 3 programistów 4 grafików 5 moderatorów oraz 5 bobów.

 

Typ:Serwer Dedykowany

Premium/NoPremium:NoPremium

Sloty: 20+ Zależy ile osób będzie grać i czy ktoś wogule.

IP: Podam jutro i od jutra zaczynamy budowę!

 

Proszę o podanie nick'ów z Minecrafta abym mógł dodać na [WL]

Opublikowano

Moze bys podal jaki to serwer bedzie ile slotowy Hamachi czy dedyk Nonpremium czy tylko Premium ......

Opublikowano

Podanie na Boba

Nick w Minecraft : KoskoPL

Mam Lat 12

Chcę zostać Nim Ponieważ lubię budować i znam serwery takie rpg... więc wiem co trzeba budować

to znaczy zamki,wioski,wieże itp.

Mikrofon : nie posiadam ale będę miał po 10 jakoś

Ts3 : nie mam, ale mogę pobrać

Skype : Posiadam

GG : Posiadam

Staż minecraft 1.3 lub 1.4 (niepamiętam dokońca)

Uczeń
Opublikowano

Podanie na Moderatora

-wiek: 15

-staż w minecrafcie: od bety 1.5_01

-komunikatory:skype, ts3 (mogę pobrać gg) (tak mam mikrofon ;))

krótko o mnie:

Jestem ogarnięty i lubiany jako Moderator/Admin a co najważniejsze kulturalny.

Nawet gdy tracę posadę Admina/Moderatora nie mszcze się.

Opublikowano

Podanie na Boba

Mam Lat 12

Chcę zostać Nim Ponieważ lubię budować i znam serwery takie rpg... więc wiem co trzeba budować

to znaczy zamki,wioski,wieże itp.

Mikrofon : nie posiadam ale będę miał po 10 jakoś

Ts3 : nie mam, ale mogę pobrać

Skype : Posiadam

GG : Posiadam

Staż minecraft 1.3 lub 1.4 (niepamiętam dokońca)

Sprawdź komunikator mpc.

 

Podanie na Moderatora

-wiek: 15

-staż w minecrafcie: od bety 1.5_01

-komunikatory:skype, ts3 (mogę pobrać gg) (tak mam mikrofon ;))

krótko o mnie:

Jestem ogarnięty i lubiany jako Moderator/Admin a co najważniejsze kulturalny.

Nawet gdy tracę posadę Admina/Moderatora nie mszcze się.

Sprawdź komunikator mpc.
Opublikowano

Trololo, co mi szkodzi..

 

Ranga Budowniczy:

Ilość lat <15>

Mam komunikatory głosowe <Skype, Ts3>

Posiadam także GG

Nudzi mi się to mógłbym "wam" <-> "Tobie" pomóc przy budowie..

Opublikowano

Moderator

 

MisiOoO

 

-wiek -15

-staż w minecrafcie - pare miesiecy

-komunikatory- skype , GG , ts3

Mam doświadczenie !

Na PC siedze od 9 do 22. Z Malymi przerwami

Moje GG

28588974

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...