Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co zrobić włamy na serw?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co zrobić 3 tygodnie temu ktoś włamał mi się na konto skąd wiem nastawiał bedrocków i tnt dowiedziałem się kto to i dałem bana uspokoiło się i teraz niedawno znowu nie wiem może jakieś pluginy mają bugi jak je odbugować? i w ogóle jak zabezpieczyć serwer przed takim czymś?

Jestem zły ;p mam 65/100 ostrzeżeń !

Opublikowano

jest plugin na rejestracje jest to xauth, damian o jakich zabezpieczeniach mówisz nazwy pluginów? prosze o pomoc :(

Jestem zły ;p mam 65/100 ostrzeżeń !

Opublikowano

Prawdopodobnie włamał Ci się bugiem związanym z Xauth, zmień ten plugin na AuthMe i zablokuj w permission unregister.

Do tego powinieneś dodać plugin "orebfuscator" , antycheats i git.

Opublikowano

a nie da sie xauth odbugowac?, bo w authme chyba wiecej jest bugów? a nawet jak authme zrobie to jak w premission zablokować to graczowi skoro mam group menager i tam nawet nic nie trzeba dodawać zeby ktos mógł unregister? wiec jak to zrobic? a i jeszcze co to za pluginy orebfuscator i git? co one robia? i wystarczy tylko je wgrac? czekam na odpowiedz z gory dzieki

Jestem zły ;p mam 65/100 ostrzeżeń !

Opublikowano

dobra zainstalowalem authme jak teraz zablokować graczom /unregister ?! mam group menager ale to chyba nie tu ... jak toz robić w co wejść? pomoże ktoś

drugie pytanie co to za pluginy co one robią? orebfuscator i git?

Jestem zły ;p mam 65/100 ostrzeżeń !

Opublikowano

Dodaj takie uprawnienia,żeby zabezpieczyć AuthMe:

- -authme.unregister
- -authme.logout

Muszą być 2 myślniki,ponieważ blokujesz komendę :)

Orebfuscator zabezpiecza przed X-RAY a "git" to nie plugin tylko mu chodziło,że będzie wszystko ok.

 

Liczę na Like :P

Opublikowano

jak bedzie dzialac odrazu dam ci like, ale czy w authme nie ma inny bugów jak unregister? bo z logut to nie znam akurat tego bugu ?

Jestem zły ;p mam 65/100 ostrzeżeń !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...