Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Styx online | 90 cap chinese only | Middle exp rate | low sun rate


Kenwood25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beztytuu4mq.png

 

 

Ogólne info:

  • Slots: 1500
  • Chinese only
  • Cap: 90

Raty:

  • Exp-Rate: Middle (1 manyang = level4)
  • SP-Rate = Exp-Rate
  • SoX-Rate: Low

Server features:

  • Uniquescrolls
  • lots of dresses
  • no sun in magic pop

Ulepszenia strony www:

  • Webmall for premium items without buying silk
  • Unique ranking
  • rev6 stats (realtime)
  • Livesupport
  • Payment methods: PayPal (automatic charge), Moneybookers, PSC, uCash
  • silk voucher system (silk giveaway in events)

Planowane rzeczy, które mają być dodane wkrótce:

  • Fixing black pill bug
  • New teleport (Hotan->Roc mountain)
  • Daily quests for styx point (web currenxy)
  • More uniques
  • even more dresses

Więcej informacji:

 

== Server-Stats ==

 

beztytuu1fx.png

 

 

== System Unique ==

 

beztytuu2ev.png

 

== Podgląd Character's ==

 

beztytuuemh.png

 

 

== Bierzący Rev6-Ranking ==

 

beztytuu3dh.png

 

 

== Podgląd postaci + aktualna pozycja ==

 

beztytuu5kt.png

== START ITEMS ==

 

beztytuulcb.png

 

 

 

 

== Website & Download ==

 

 

beztytuuqpg.png

 

** Jakby ktoś nie mógł znaleźć, to na głównej znajduję się **

 

 

 

 

Co do serwera, zapowiada się ciekawie. Zapraszam wszystkich polaków na old'a, myślę iż jeszcze dziś powstanie polska gildia, o której poinformuję was. Serwer powstał 18 Lipca - wiem jest to trochę czasu TYDZIEŃ. Ale myślę, że mamy szansę coś jeszczę osiągnąć.

 

- - - - - - - - - - - - FAQ - - - - - - - - - - - -

 

Q:Kiedy powstał serwer Styx Online?

A: Data powstania serwera Styx Online to: 18.07.2012r.

 

Q: Czy m-bot działa na tym serwerze?

A: Tak działa, serwer jest postawiony na Vsro-files

 

Q: Czy dużo polaków gra na serwerze?

A: Zobaczymy, jak to pokaże czas, na razie serwer jest świeży

 

Q: Jaka rasa występuję na serwerze?

A: Na serwerze istnieje jedna rasa jak za dawnych czasów, Chinese only

 

Q: Ciężko się wbija na serwer?

A: Jak narazie nie jest populated/easy, aktualnie jest 100 graczy. Serwer mimo iż powstał 18 lipca, to mieli problemy techniczne, więc

jak można zauważyć high-lv nie ma na serwerze

:)

Opublikowano

Aktualnie trwa inspekcja 5-10 minutowa :)

 

W grze: Jogobella. Nazwa gildi będzie zagraniczna, oraz myślę o international guild :). Jbc pisz w grze .

 

- - - -

 

Serwer ON :)

Opublikowano

Aktualnie trwa inspekcja 5-10 minutowa :)

 

W grze: Jogobella. Nazwa gildi będzie zagraniczna, oraz myślę o international guild :). Jbc pisz w grze .

 

- - - -

 

Serwer ON :)

 

 

Pierwsze słysze,że ktoś używa takiego samego nicku do gry, co ja,a używam go od paru lat ; d

Opublikowano

@up

 

Isro - Xian

Isro - Hera

Isro - Pluto

Isro - Venus

Isro ogl (cap: 80-110)

 

Ecsro VIP

ZSZC Water

SWSRO

SOI

FuSro

JanganSro

- - - - - -

 

To od paru ładnych lat grasz na emulatorach czy gdzie? Mam wielu znajomych, gdzie potwierdzą mą obecność na nicku: Jogobella

Opublikowano

Troche by bylo wymieniać,ale widać,ze nie zgadaliśmy się z wspólnymi serverami,dlatego nikt na siebie nie wpadł . Już nie spamuje :P

Opublikowano

Serwer jest narazie off więc register też jest off. Jeżeli wszystko będzie ok i już ruszą, to register znajduje się na głównej stronie na samej górze w newsach :)

Opublikowano

chetnie bym gdzies progral na razie to jest ciekawe i mam takie pytanie jest tam FW?

A to juz jest zalosne nowy serwer pare dni i zaraz ataki doss.

Opublikowano

Serwer chyba jak zauważyłem przez długi czas jest już off + off reg. Więc nie wiadomo co się dzieje. Jedyne co pozostaje to oczekiwać na jakiekolwiek info od strony administracji styx. :)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...