Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Dzień szlachcica na podstawie Pana Tadeusza


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ostatnio na j. polskim mieliśmy zadaną pracę domową pt: Dzień szlachcica na podstawie Pana Tadeusza. Możliwości zrealizowania tego projektu było wiele, jednak wraz z kumplami postanowiliśmy nakręcić film.

I oto rezultat: http://pl.youtube.com/watch?v=u4ooCva00as

Ci, którzy posiadają konto na youtube proszę niech tam skomentują film. Osoby, które takiego konta nie posiadają, niech wygłoszą swoją opinie tutaj :D

PS. mówcie o wszystkich niedoróbkach i błędach typu, kaloryfer w kadrze itd. jakie zauważycie w filmie ;]

lIlIlIkIll: Where is TigerGirl?
Morningdew: She cannot connect due to server traffic.

triquetra_zepplin.gif
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ale się wam nudziło

Nie łatwiej było napisać? Ale no cóż

Skoro chciałeś Prawdy:

Kiepski Kamerzysta - filmował rzeczy takie jak np. kaloryfer oraz mu się ciągle ręka hybiotała gdy przechodził wokoło muzeum(tak widać było napis)

 

Ale pozatym szpan i wogule

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Gratulacje chłopaki!Jesteście super!Oglądnąłem całe i mi się spodobało!A poza tym daliście na youtube coś mądrego!Gratulacje!

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...