Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dawcio3eee

[PROBLEM] 1036 - Table 'shop_item' is read only

Polecane posty

Siemanko , tak jak w temacie gdy chcę zmienić itemki u danego handlarza wyskakuje takie siajstwo. Może mi ktoś pomóc ?? :) Za rozwiązanie kłopotu daje + :)

We FreeBSD:

chmod -R 777 /var/db/mysql/*
mysqladmin flush-tables

Ok , po wpisaniu tego piszę mi : No such file or directory

No jak to, nie masz w ogóle bazy danych? :D

Daj screena.

Dobra kumpel znalazł mi błąd , dzięki wielkie za zaangażowanie i pomoc oczywiście + dla Ciebie :) . Dzięki Ci Wielkie ;)

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1520056
Użytkowników: 1190504
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: malamadzia699