Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zagrać w NosTaleSE v1


Krael:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[TuT] Jak zagrać w NosTaleSE

 

1. Wchodzimy na stronę

[/color][/size][/size][size=5][color=#00FF00]www.flyvpn.com[/color][/size][size=6][size=5][color=#00ff00]

2. Wchodzimy w zakładkę download i pobieramy program

3. Kiedy go zainstalowaliśmy wchodzimy na stronę

[/color][/size][/size][size=5][color=#00FF00]www.flyvpn.com/freetrial[/color][/size][size=6][size=5][color=#00ff00]

4. Mamy tam podane hasło i login. Kopiujemy je do FLYVPN

5. Logujemy się i czekamy chwile

6. Wyświetli nam się panel serwerów wybieramy na górze zakładkę 'Asia' i szukamy

serwera z nazwą KOR (nie ma znaczenia czy to np. KOR 9)

7. Jeżeli znaleźliśmy to wybieramy serwer i klikamy connect

8. Czekamy chwilę

9. Możemy grać w NosTaleSE!

 

UWAGA:

Można grać 3 razy dziennie po 20 minut na JEDNO IP. Czyli jeżeli zmienimy IP to będziemy mogli kolejne 3 razy.

 

UWAGA 2:

Jeżeli masz testowe konto to po 20 minutach wylogowywuję cię z gry i musisz czekać 5

minut. Po minięciu określonego czasu pojawi nam się nowe hasło na stronie: www.flyvpn.com/freetrial

 

Sposoby na zmienne IP:

1. Odłącz kabel

By Kubaman

Wchodzisz na stronę www.twojeip.wp.pl następnie odłączasz router/lub kabel od internetu w głównym komputerze. Czekasz jakieś 2min (nie konieczne) i powinno ci się zmienić IP!

 

2. Starsza wersja programu

By Matorable

Instalujesz starszą wersję programu ponieważ wtedy nie było limitu i można grać.

UWAGA:

Sposób już nie działa.

 

Daj like dla Krael:)

Daj like dla Kubaman

Daj like dla Matorable

 

@@@

Już nie ma sensu kryć tego sposobu bo sami wiecie czemu.

Zaraz jakiś ProKox przyczepi się czemu stworzyłem ten TuT.

Żeby nie było spamu w innych tematach.

V2 wkrótce!

ntPNG_xhxqsrh.PNG

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...