Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie WarRock - Skąd pobrać, gdzie się zarejestrować?


Bradas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Chciałbym troszkę 'popykać' w War Rocka. Mówię od razu że nie mam pojęcia co i jak z tą grą, 'jestę zielonyę' =).

Tu umieszczam kilka moich pytań.

 

1. Skąd pobrać grę?

2. Są tu globalne i prywatne serwery?

3. Gdzie się zarejestrować?

4. Co i jak w grze? Proszę o opis broni, lvli et?

5. Ile waży War Rock? [mb]

 

Na razie chyba wszystko. ;)

Czekam na Wasze odpowiedzi <3

 

_______________

Pozdrawiam, Sprite.

Opublikowano

1.

http://en.warrock.nexoneu.com/Download/Client

2. Jest jeden prywatny polski WRPSP

3. Rejestracja

http://passport.nexoneu.com/Registration/Signup.aspx?nexoneuTheme=Warrock

4. Hmm... Nie rozumiem. Ściągnij wejdź w Item Shop i tam poszmeraj ;)

5. Nie mam pojęcia :D

Opublikowano

Grę pobierasz z oficjalnej strony warrocka. Wpisz np. w google warrock nexon. Potem się rejestrujesz , pobierasz i grasz! Z tego co wiem istnieje serwer prywatny warrocka , ale na nim nie grałem. Do 11 levela (tak mi się wydaje , chociaż nie jestem pewien bo miałem wtedy premkę bronze) za grę (nie chodzi mi o taką grę ,że sobie nie radzisz i wychodzisz) dostajesz mniej więcej 2 % , zaś od 11 levela 1 %. To wszystko również zależy od twoich umiejętnośći w grze i czy twoja druzyna wygrała . warrock u mnie waży 2840 mb . Co do broni , to oczywiście jak chcesz mieć lepsze to należało by wydać pieniądze :D Chociaż niektóre darmowe bronie też są dobre np. k1 dla medica , m4a1 dla assault .Pozdrawiam

1361453243-U739101.png



Opublikowano

1,2,3 podali koledzy wyżej.

4. W warrocku dostajesz na start bronie, ostatnio nawet dodatkowe retaile(czyli bronie na zawsze na ósmy slot).

Każdą broń kupujesz na czas (duration) albo perm(retail, weź pod uwagę że jest droższy)

Bronie masz dla różnych klas osobno, lecz niektóre( pierwszo, drugo, i niektóre trzecioslotowe) są dla każdej takie same.

Podział na lvle jest różny ale stopniowy.(zaczynając od pierwszego, potem 6,11,16,21 etc.)

Nie możesz dokupować do broni dodatków.

5. 3 gb na dysku starczą na instalkę oraz na zainstalowanego WR.

Opublikowano

1. Skąd pobrać grę?Wchodzisz na strone en.warrock.nexoneu.com U góry Po prawej stronie jest Napis DOWNLOAD :)

2. Są tu globalne i prywatne serwery?Tak są jest Jeden polski

3. Gdzie się zarejestrować? en.warrock.nexon.eu Przycisk SIGN UP

4. Co i jak w grze? Proszę o opis broni, lvli et?

http://www.mpcforum.pl/topic/134994-spis-broni-w-warrocku-by-0mg-2/

5. Ile waży War Rock? [mb]Instalka u mnie ważyła 1,2 GB ;) a cały folder prawie 3 GB :D

55317296335558479754.jpg

l I love Skrillex l

Opublikowano

@up Co ty pieprzysz Przecież są :) Każdy może załozyć prywatnego Serwa :)

55317296335558479754.jpg

l I love Skrillex l

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...