Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wakacyjny konkurs w dziale Assassin's Creed!


TheJeron78

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1332179458-U339575.png

Witam, wraz z dniem dzisiejszym ogłaszam, że w dziale Assassin's Creed odbędzie się konkurs!

Na czym on będzie polegać?

Polegać on będzie na utworzeniu ciekawego filmu przedstawiającego grę Assassin's Creed lub screenu z najśmieszniejszym bugiem z gry.

Do wyboru macie wszystkie części gry AC. Film możecie nagrywać różnymi programami np. Fraps, Camtasia itp, natomiast screen można zrobić programem ScreenShoter.

Konkurs będzie trwać od dnia dzisiejszego od godziny 14:00 do dnia 06.08.12 do godziny 22:00

 

 

Zasady konkursu:

 

- Film: Video ma trwać co najmniej 60 sekund; video musi być umieszczona na Youtube.com; w opisie musi być napisane - Praca na konkurs MPCforum.pl 2012

- Screen: Na zdjęciu musi być nick z MPCforum.pl

- W tym temacie umieszczamy pracę, wszystkie inne posty będą warnowane

- Zakaz kopiowania prac, kara: Warn +5%, dyskwalifikacja z konkursu oraz ban 48h.

- Wyniki konkursu najprawdopodobniej będą kilka dni po zakończeniu.

- Wszystkie pytania piszcie w

tym temacie!

 

 

Nagrody:

Kategoria "Film przedstawiający grę AC"

----------------------------------------------------------------------------------

1 miejsce - Blue Member

2 miejsce - Gold Member

3 miejsce - Talon lub zdjęcie -10% z paska ostrzeżeń.

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Kategoria "Screen z najśmieszniejszym bugiem z gry AC"

--------------------------------------------------------------------------------

1 miejsce - Gold Member

2 miejsce - Talon lub zdjęcie z paska ostrzeżeń -10%

3 miejsce - Talon lub zdjęcie z paska ostrzeżeń -5%

----------------------------------------------------------------------------------

 

Jury:

 

 

Pomysłodawcą konkursu jest Antix.

:)

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Uwaga! Za każdą pracę-nawet tą, która nie zdobędzie żadnego miejsce, autor pracy otrzymuje -5%! Zapraszamy do udziału w konkursie. :)

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Filmik przedstawia buga :)

http://www.youtube.com/watch?v=3LlHXXvhHRY

 

W razie podejrzeń że filmik nie jest mój tylko znalazłem go w sieci, wyciąłem głos i wrzuciłem na mój kanał.

Oceniającym mogę dać linka do mojego filmiku z którego wyciąłem ten fragment.

 

// akceptuje - TheJeron78 //

Opublikowano

http://www.youtube.c...h?v=oMbha8qpUkg

 

Filmik stworzony już kilka dni temu, lecz czekałem na 3 sierpnia, by wtedy go dodać :)

Liczę na komentarze i opinie - to mój pierwszy filmik.

Polecam oglądać w HD!

 

// akceptuje - Jeron //

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Dobrze, że ma bieliznę ;3

 

post-447591-0-64575000-1344061964_thumb.jpg

 

// akceptuje - TheJeron78 //

Opublikowano

Kategoria Film przedstawiający grę AC

 

 

 

 

Na filmiku jest przedstawiona misja jak zabijam papieża

:)

Kolejny ban i kolejne problemy ;) Tym kontem biorę udział :)

 

// akceptuje - TheJeron78 //

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Yay na ostatnią chwilę :D

http://www.youtube.com/watch?v=HFZhSEGryaA&feature=youtu.be

Wybaczcie za desynchronizacje dźwięku, jednak to nie moja wina. Na wszystkich ustawieniach we Frapsie jest to samo...

 

// akceptuje - TheJeron78 //

Opublikowano

Konkurs zakończony! :) Wyniki niebawem.

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...