Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival]SurvivalCraft[24/7][SurvivalGames][MobArena][No-Wl][Dedyk][50slotów][Mumble][Non-Premium][PvP][0 lagów][Codziennie nowe pluginy]


Danielo4121

O serwerze  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci si? serwer ?

  2. 2. Czy chcia?by? by?my zrobili drugi serwer na modach ?

    • Tak
    • Nie
      0
    • Nie wiem
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logozl.jpg

 

 

 

IP: 188.165.221.26:25060

 

 

 

 

 

 

Czemu miałbyś zagrać na serwerze?

 

 

Ponieważ oferujemy gre długoterminową, bez crashów, lagów czy też restartów.

 

 

Aby dojść tutaj do czegoś trzeba naprawde poświęcić dużo czasu co najważniejsze

 

 

nie jest to w żaden sposób nudne ponieważ pluginy wgrane na serwer to uniemożliwiają.

 

 

 

 

Czy na działkę musze czekać pare godzin a nawet dni?

 

 

 

Ależ skąd! Każdy z adminów codziennie zagląda na serwer a h@ przebywa na nim

 

 

po 5-10 godzin dziennie a nawet jeżeli nikogo z administracji nie ma na

 

 

serwerze jest podany kontakt gg więc okres czekania na działke najczęściej wynosi pare minut.

 

 

Co prawda działki są płatne ale czy SMSem 61 groszy to tak dużo.

 

 

Dlaczego płatne? A to dlatego, że potrzebujemy kasę na utrzymanie serwera

 

 

 

 

Czy są Eventy/czy się rozwija?

 

 

 

Eventy są codziennie i to różne od parkoura do logiki.

 

 

Serwer się rozwija codziennie w nocy od 24-5

 

 

większa administracja pracuje nad urozmaiceniem serwera i pluginów.

 

 

 

Co to jest Survival Games?

 

 

Survival Games tak inaczej zwane Hunger Games, czyli igrzyska głodu (śmierci).

 

Zbiera się grupa ludzi i walczą miedzy sobą.

 

 

 

Czy na serwerze jest VIP i dotacje?

 

 

 

Tak VIP jest na miesiąc i na rok.

 

 

Można napisać SMS albo wysłać przelew.

 

 

Całą rozpiskę zobaczysz na dzielnicy śnieżnej.

 

 

Dotacje też są możliwe po 35 zł wpłaconych na serwer

 

 

gracz dostaje range Sponsor i komendy takie jak VIP.

 

 

Ranga Sponsor jest na zawsze nawet gdy zmienimy hosta.

 

 

 

 

Administracja:

 

 

Kuxnicki - Właściciel serwera

 

Piecia - Admin

 

Laznag - Admin

 

Danielo412 - Moderator

 

 

 

 

Forum serwera znajdziesz na serwerze jak i

 

 

kontakt

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...