Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z Dyskiem - Proszę O Pomoc , Chcę grać w Battlefielda 3 :D


Szlufik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Serdecznie i Proszę o szybko Pomoc :).

 

Posiadam Dysk twardy 160GB . Nie Używam go jako dysku systemowego a jako Duże Pendrive ;).

Oczywiście jest podpinany na płytę główną i do zaisilacza i jest wszystko ok.

 

Wczoraj dałego go koledze żeby zgrał mi Batlefielda 2 i 3 , powiedział że zgrał i dał mi dysk .

 

Teraz go podłączyłem i ma dziwne objawy a mianowici najpierw pokazało się " Dysk Musi Zostać sfotmatowany czy jakoś tak i czy chcesz go teraz sformatować ?

Kliknąłem " nie " . i w Moim Komputerze widać tej Dysk :

 

 

i pisze tak :

 

Nazwa Dysku : Zastrzeżone przez system (E:)

 

82,2 MB wolnych z 99,9 MB .

 

 

Nie rozumiem , przecież dysk ma 160 gb a teraz zrobiło się 99,9 MB i jak wejdę w niego to jest pusty ;/

Co się stało ??

 

Dodam że mam Windows 7 i ten Kolega również . Obydwa Piraty .

 

Proszę o Pomoc Tu Lub na gg: 2603878

 

Pozdrawiam Całe MPC Forum ! :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Dodam że mam Windows 7 i ten Kolega również . Obydwa Piraty .

 

 

regulamin się kłania

1377531174-U173186.png

Opublikowano

przynajmniej szczery, jeśli chodzi o informację ;]

 

skoro pokazało ci, że dysk jest do sformatowania, to dlaczego tak nie zrobisz? Chociaż nie wiem czy to coś da, ale spróbuj wejść na system poprzez linuxa z boot'owanej płytki. Twój kolega mógł mieć jakiś syf na kompie, który dopiero na twoim dysku mógł zaszkodzić.

Opublikowano

regulamin się kłania

I co z tego? Wolisz dołożyć i kupić sobie kartę graficzną czy kupić winde za 400zł?

Podał informacje mogące mieć istotny wpływ na rozwiązanie problemu.

Opublikowano

Teraz nic nie rob z dyskiem, nawet na niego nie wchodz. Jak chcesz odzyskac dane to probuj, ale watpiee zeby cos poprawnie odzyskalo. Jak nie potrzeba ci odzyskiwac danyco to robisz low-level format z bootowalnej plytki / usb i potem tworzysz partycje.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...